תרופות צמחיות עבור בלוטות הרוק נפוחות

בלוטות הרוק, הנמצאות בפה ובגרון, מפרישות רוק כדי לשמור על הפה לח, לעזור לעיכול ולהגן על השיניים מפני חללים. בלוטות הרוק נפוחות קשורות במגוון של הפרעות, כולל זיהומים ויראליים, חזרת, סרטן ואבנים שעלולות לחסום את צינוריות בלוטת. סימפטומים של בלוטות הרוק נפוחות כוללים כאב ונפיחות סביב הפנים, הפה והצוואר, יובש בפה, וטעם רע בפה. צמחי מרפא עשוי לעזור להקל על חלק מהתסמינים האלה באופן טבעי. התייעץ עם הרופא שלך לקבלת אבחון לפני השימוש בצמחי מרפא עבור בלוטות הרוק נפוחות.

פעולות צמחים

עשבי תיבול עבור בלוטות הרוק נפוחות לעבוד בדרכים שונות. אנטי דלקתיות עשוי לעזור להקל על נפיחות וכאב. חומרי ניקוי לימפטיים עשויים לעזור לגוף להילחם בזיהום ולנקז את הבלוטות הנגועות. צמחי מרפא משככי כאבים יכולים להקל על הכאב. בדוק עם רופא מוסמך לקבלת ייעוץ לגבי מינון והכנה של עשבי תיבול עבור בלוטות הרוק נפוחות.

לִתְקוֹעַ

Poke, או Phytolacca Americana, הוא יליד רב שנתי רב לצפון אמריקה. צמחי מרפא להשתמש שורשים וגרגרים לטיפול בהפרעות דלקתיות, כגון שיגרון, דלקת השד, דלקת שקדים ו חזרת. עשב עשיר בסאפונינים, ליגנים ולרקטינים, ויש לו פעולות אנטי דלקתיות ואנטי-ויראליות. בספרו “צמחי מרפא רפואיים: המדע והפרקטיקות של צמחי מרפא”, דיפל הופמן ממליץ על תנאי לטיפול בבלוטות רוק נפוחות וזיהומים ויראליים, כגון חזרת ודלקת. הקפד להישאר בתוך המינונים המומלצים כי זה עשב הוא חזק emetic במינונים גבוהים.

דְבֵקָה

Cleverers, או aparine גליום, הוא רב שנתי עם עלים נצמדים ופרחים צהובים זעירים. מרפאים מסורתיים משתמשים בחלקים האוויריים לטיפול בדלקות בדרכי השתן ובלוטות מוגדלות. העשב עשיר בטאנינים, פלבנואידים וגליקוזידים אירידיים, ויש לו פעילות אנטי דלקתית. הרבליסט דיוויד הופמן מסביר כי הסוככים היא מערכת ניקוי לימפה ושימושיות בבלוטות נפוחות בכל מקום בגוף. הוא ממליץ על עשב עבור חולים עם חזרת כדי לעזור לנקז את בלוטות הרוק נגוע. לסוכרים יש פעילות אנטי-דלקתית שעשויה לעזור גם להקל על הכאב. לסוככים יש השפעות הרגעה, לכן אין לשלב אותם עם עזרי שינה אחרים.

עֲרָבָה

ערבה, או Salix spp., הוא עץ נשירים עם היסטוריה ארוכה של שימוש כמו משכך כאבים. קליפת מכיל salicortin, אשר metabolizes לחומצה סליצילית בכבד שלך. ההשפעות דומות לאספירין, שהוא צורה סינתטית של חומצה סליצילית. בספרו “צמחי מרפא של העולם”, מציין הבוטיקן בן אריק ואן וויק והביולוג מייקל וינק, כי הערבה מעכבת את COX-2, אנזים המעורב בתגובה הדלקתית של הגוף, והוא אינו גורם לקלקול קיבה. ערבה עשויה לעזור להפחית את דלקת ולהקל על הכאב בגרון שלך עקב בלוטות הרוק נפוחות נגוע.