תרופות צמחיות לתסמונת טורט

תסמונת טורט היא הפרעה נוירולוגית המאופיינת בתרסיסים מוטוריים רבים הנמשכים יותר משנה. על פי האיגוד הלאומי לתסמונת טורט, התסמינים הלא-רלבנטיים התכופים, המהירים והחוזרים על השרירים הממוקמים בזרועות, ברגליים, בפנים או בגזע הם בדרך כלל הסימפטומים הראשונים להתפתחות. בנוסף טיקים פיזית, יש גם טיקים מילוליים הקשורים למצב זה. צעקות בלתי נדירות, נביחות, ניקוי הגרון ונאנק עלול להתרחש. צמחי מרפא בעלי תכונות מרגיעות ומרגיעות עשויים להפחית את תדירות הטיקים הקשורים לתסמונת טורט. דבר עם הרופא שלך לפני השימוש עשבי תיבול לטיפול תסמונת טורט.

רופאים ומדענים אינם בטוחים בדיוק מה גורם לתסמונת טורט, עם זאת, זה עשוי להיות תוצאה של גורמים סביבתיים וגנטיים, על פי MayoClinic.com. אם תסמונת טורט היא תוצאה של הפרעות גנטיות, המדענים עדיין מנסים לקבוע אילו גנים גורמים לטורט להתפתח. בנוסף, האתר קובע כי נוירוטרנסמיטורים מסוימים במוח כגון דופמין וסרוטונין עשויים גם הם למלא תפקיד.

נעלי הבית של ליידי הוא צמח רב שנתי יליד צפון אמריקה, כי ניתן למצוא פורח בחודשים מאי עד יולי. נעלי הבית של הגברת מכילות תכונות אנטי-ספסודיות, דיאפורטיות ועצביות. השורש מכיל שמנים נדיפים, חומצות נדיפות, חומצות גלית ומלחים אנאורגניים. כאשר נעשה שימוש רפואי, נעלי בית של הגברת משמש לטיפול רעידות, neuralgia, עוויתות ועוויתות שרירים. על פי מידע מרפא מידע הרב, 5 כפות. של rootstock הקרקע עשוי להיות מבושל במשך שעה אחת נלקח במינונים של 1 כף. לשעה לפי הצורך להרגיע ולהרפות את השרירים.

Passionflower הוא גפן מטפסים כי יכול להיות גבעולים עד 30 מטרים אורך. פרחים סגולים, כחולים וורודים ניתן למצוא פורח בחודשים מאי, יוני ויולי. כאשר משתמשים בו כטיפול אלטרנטיבי, פסיפלורה עוזרת לטפל בתנאים הקשורים למערכת העצבים כגון נדודי שינה, התכווצויות שרירים, התקפים, מחלת פרקינסון ואפילפסיה. התכונות האנטי-ספסטיביות והמרגיעות של פסיפלורה עשויות לסייע בהפחתת חומרת ותדירות הטיקים הקשורים לתסמונת טורט. על פי מידע צמחי מרפא, עד 60 טיפות של תמיסת פסיפלורה עשויים להילקח.

עשבי תיבול מסוימים עשויים להיות תופעות לוואי אם משתמשים בשילוב עם תרופות ללא מרשם מסוימים ותרופות מרשם. נשים אשר עשויים להיות בהריון, לחשוב על ההריון או סיעוד לא צריך להשתמש עשבי תיבול אלא אם כן הורה אחרת על ידי הרופא שלהם.

גורם ל

נעלי בית של ליידי

פרח תשוקה

אזהרות