תרופות מרפא לכאב כיב ורידי ברגליים

כיבים ורידים ברגל, הידוע גם כיבים כיבים או כיבים דליות, נובעים זרימת דם לקויה ברגליים שלך שגורמת דם הבריכה בעורקים שלך. המצב הוא בדרך כלל סיבוך של בעיות רגליים אחרות, כגון לחץ דם ורידי וחוסר ורידי כרונית. כיבים הם פצעים פתוחים שיכולים להיות כואבים, אם לא מטופלים, יכול להידבק. צמחי מרפא עשויים לעזור להקל על הכאב לרפא את הפצע באופן טבעי. התייעץ עם הרופא שלך לפני תחילת הטיפול בצמחי מרפא.

פעולות צמחים

עשבי תיבול עבור כאב כיב ורידי הרגל לעבוד בדרכים שונות. עשבי תיבול נוגדי דלקת ירגיעו את הרקמות הנרגזות והפגועות, שיסייעו בהקלה על הכאב. כמה עשבי תיבול יעזור לרפא את הבעיה הבסיסית – אי ספיקת ורידים – זה מוביל לכיבים מכאיבים ברגל. עשבי תיבול עבור פצעים יעזור לרפא את כיב ולהסיר את הכאב. בדוק עם רופא ידע לקבלת ייעוץ על מינון והכנת תרופות צמחיות עבור כאב כיב ורידי ברגליים.

לוז המכשפה

המכשפה אלסר, או Hamamelis virginiana, הוא עץ קטן יליד צפון אמריקה. צמחי מרפא להשתמש בעלים לנבוח לטיפול שלשולים, דלקת חניכיים, פצעים, הפרעות ורידיות, דימום, בעיות עור גרון כואב. הצמח עשיר בטאנינים, שיש להם עפיצות, נוגדות דלקת, מעיים וממריצים. בספרם 2001, “צמחי מרפא”, רופאים naturopathic Asa Hershoff ואנדריאה Rotelli ממליצים להחיל מכשפה מקומית על כיבים רגליים. זה יהיה להדק רקמות, ולהפחית כאב ודלקת. להפסיק להשתמש אם העור שלך נעשה מגורה.

קומפרי

Comfrey, או Symphytum officinale, הוא רב שנתי אירופי עם היסטוריה ארוכה של שימוש תרופתי. מרפאים מסורתיים משתמשים בשורשים, קני שורש ועלים כדי לרפא פצעים ורתיחות. קומפרי עשיר באלנטואין, כימיקל צמחי המגביר את צמיחת הרקמה החדשה. הוא מכיל גם חומצה rosmarinic, שהוא אנטי דלקתי, ואת הרירית, אשר מרגיע כאב ומרפא עור פגום. בספרו משנת 2000, “מרשם לריפוי תזונתי”, ד”ר ג’יימס פ. באלאץ ופיליס א. באלאץ ‘, CNC, מייעצים לעשות דחיסה של תה קומפרי ולהחיל אותו על כיבי הרגליים. רק להשתמש comprrey חיצונית.

גוטו קולה

Gotu קולה, או Centella asiatica, הוא עשב זוחל למצוא באזורים טרופיים של אפריקה, אסיה וצפון אמריקה. צמחי מרפא להשתמש בכל צמח כתרופה עבור פצעים, כוויות, אי ספיקת ורידים וכיבים בעור. זהו מרכיב מסחרי משחות ומשחות המשמשים להקלה על כאב ודלקת, וזה גם עוזר למנוע צלקות. בספרו 2009, “צמחי מרפא של העולם”, בן אריק ואן וויק ומיכאל וינק מסבירים כי gotu קולה מכיל triterpenoids הממריצים קולגן אני, חלבון מעורב ריפוי הפצע. צמח זה יש גם פעולות אנטי דלקתיות אנטי מיקרוביאלית, ואת Hershoff ו Rotelli ממליצים על זה כואב הרגליים כיבית ורידי. Gotu קולה עלול לגרום לבטן נסער, נמנום או בחילה אם נעשה שימוש פנימי.