תוכנית דיאטה חינם לנשים

למרות שיש הרבה אפשרויות יקר שם בחוץ כשמדובר תוכניות דיאטה, נשים לא צריך לשלם זרוע ו-רגל על ​​מנת לקבל בריא ו / או לרדת במשקל. אכילה בריאה היא משהו שנשים יכולות לעשות בחינם באמצעות המשאבים המתאימים המבוססים על עובדות מדעיות ומחקרים מוכחים. תוכניות דיאטה חינם זמינים באינטרנט עבור נשים, ואת הבריאה הבחירות הן אלה הכוללות היטב מאוזנת, מזין ארוחות להגביל את הסוכר ואת צריכת המלח.

העובדות

נשים צריכות פחות קלוריות ביום בממוצע בהשוואה לגברים בני אותו גיל, על פי הנחיות התזונה של משרד החקלאות האמריקני לאמריקה. דו”ח מקיף זה קובע כי נשים מבוגרות בגילאי 19-30 שנים צריך לצרוך כ -2,400 קלוריות ליום. נשים בגילאי 31 עד 50 צריכות לשאוף 1,800-2,200 קלוריות ביום, ונשים מעל גיל 50 דורשות מעט פחות ב -1,600 ל -2,200 ליום. המספר המדויק תלוי בגיל, סוג הגוף ורמת הפעילות הגופנית היומיומית.

מַשְׁמָעוּת

על פי נתוני 2007 ב WomensHealth, מעל 60 אחוזים של נשים אמריקאיות סובלים מעודף משקל. זה משמעותי כי עודף משקל מגביר את הסיכון לפתח כל מספר של מחלות הקשורות להשמנת יתר, כגון מחלת לב, שבץ, סוכרת מסוג 2 ולחץ דם גבוה. תוכנית דיאטה יעילה יכולה לעזור לנשים להפחית את הסיכון של מחלות אלה על ידי קידום מזון בריא, מנות קטנות יותר והגבלת אפשרויות מזון בריא.

סוגים

נשים יכולות לנצל מספר סוגים של תוכניות דיאטה חינם זמין להם בהתאם לסגנון החיים שלהם. תוכנית דיאטה אחת יעילה כי נשים יכולות להשתמש בחינם היא MyPyramid. MyPyramid נותן לך תוכנית ארוחה חופשית ויעד קלוריות יומי עבור הרזיה או תחזוקה, ההמלצות מבוססות על הנחיות התזונה של USDA עבור האמריקנים.

חלק גודל

אחד הנושאים המרכזיים סביב תוכנית דיאטה ביותר עבור כל הנשים היא שליטה בחלק. לדברי המרכזים לבקרת מחלות ומניעתן, גדלים של מנות במסעדות, חנויות מכולת ומכונות אוטומטיות גדלו בשנים האחרונות. ה- CDC ממליץ להיות עייף של מנות גדולות כאשר האוכל החוצה, ולהגביל את עצמך לעוזר אחד הארוחה במקום כמה. מעבר על לוחות קטנים יותר יכול להיות מועיל מבחינה פסיכולוגית כי זה טריקים המוח שלך לחשוב שאתה אוכל כמו הרבה קודם לכן, כאשר, למעשה, יש פחות קלוריות על הצלחת שלך.

אַזהָרָה

נשים צריכות להיות זהירות כאשר מחפשים תוכניות דיאטה חינם כי חלקם עשויים להיות לא בריא או אפילו מסוכן. לדוגמה, דיאטות אופנתיות לחסל מסוימים מזינים חיוניים מהתזונה, כגון פחמימות או שומנים, יכול להוכיח להיות יעיל בטווח הארוך או אפילו לגרום לבעיות בריאות. מומלץ להתייעץ עם הרופא שלך לפני שתנסה כל תוכנית דיאטה חדשה כדי לוודא שזה בחירה טובה בשבילך.