כמה פעמים אתה צריך לעשות אירובי מים כדי ליהנות מהתרגיל?

אירובי מים היא צורה של השפעה נמוכה של פעילות גופנית שמקבל את הלב פועם, שיפור בריאות הלב וכלי הדם ואולי להקטין את הסיכון להתקפי לב ושבץ. כמות הזמן שאתה צריך להוציא על אירובי מים תלוי במטרות הכושר שלך והאם אתה עושה סוגים אחרים של פעילות גופנית.

התדירות שבה אתה צריך לעשות אירובי מים יכול להיות מושפע משגרת האימון שלך. אם אתה מבלה זמן עושה פעילויות אירובי אחרות כגון ריצה או רכיבה על אופניים, אתה יכול להשקיע פחות זמן עושה אירובי מים. אין גם גבול עליון ספציפי על כמה זמן אתה יכול להוציא על מים ארוביקה. במקום זאת, תן לגוף להיות המדריך שלך. אם אתה מרגיש כואב או מותש, לקחת יום חופש, אבל אם אתה מרגיש לעשות שעה או יותר ביום ואין להם שום התוויות נגד רפואי, אתה בהחלט יכול לפעול לקראת מטרה זו.

אם אתה רוצה לרדת במשקל או לשמור על המשקל הנוכחי שלך, המכללה האמריקאית לרפואת ספורט ממליצה על 200 עד 300 דקות של תרגיל אירובי בשבוע. זה שווה לשעה של אירובי מים רוב ימי השבוע. כמובן, את כמות הזמן תצטרך להוציא כדי לרדת במשקל תלוי גם את האינטנסיביות של שגרת האימון שלך, כמה מהר אתה רוצה לרדת במשקל וכמה משקל אתה צריך להפסיד.

כדי להבטיח לב בריא, להגן מפני מחלות כגון סוכרת ולהפחית את הסיכון לסוגים מסוימים של סרטן, מרכזים בארה”ב לבקרת מחלות קובע המלצות פעילות גופנית ספציפית. אם אתה עושה שגרת אירובי מים אינטנסיבית זה משאיר לך נשימה ותשוש, תצטרך לפחות 75 דקות בשבוע. עבור אימונים מתונים יותר, ה- CDC ממליצה על 150 דקות בשבוע.

לא משנה כמה אתה לממש, לא תוכל לרדת במשקל, אלא אם כן אתה יוצר גירעון קלורי. גירעון קלורי הוא כאשר אתה לשרוף יותר קלוריות ממה שאתה אוכל. ככל קלוריות אתה יכול להפחית את הדיאטה שלך, את המשקל יותר תאבד. שלושים דקות של מים ארוביקה שורף כ 150 קלוריות אדם 155 פאונד, ואתה צריך לשרוף 3,500 קלוריות על כל קילו אתה רוצה להפסיד. כתוצאה מכך, תרגיל לבד הוא לעתים קרובות מספיק כדי להשיג ירידה במשקל.

המלצות כלליות

לרזות

שמירה על הבריאות

איזון דיאטה ופעילות גופנית