כמה ויטמין K יש במיץ v8?

ויטמין K מסייע קריש דם כראוי. אתה מקבל ויטמין K מ ירוק, עלים ירקות כגון תרד וכרוב. אבל חיידקים במעיים הקטנים שלך גם לעשות ויטמין K, כך ליקויים נדיר. בגלל ויטמין K עוזר קריש דם, זה יכול לנטרל את ההשפעה של תרופות דליל דם כגון warfarin. אם אתה לוקח warfarin או עוד מדלל דם, הרופא שלך עשוי לייעץ לך להימנע ממזונות עשירים בוויטמין K, כולל מיץ ירקות, V8.

אשר

V8 הוא קוקטייל מיץ ירקות העשוי עגבניות, סלק, סלרי, גזר, חסה, פטרוזיליה, גרגר הנחלים ותרד. אחד 4 oz. מנה של מיץ שווה מנה אחת של ירקות. בנוסף ויטמין K, מיץ V8 המקורי מספק ויטמינים A ו- C, אשלגן, חומצה פולית וליקופן. מיץ הוא נמוך שומן וקלוריות, אם כי כמה גרסאות גבוהות נתרן. מיץ מכיל כ 1 גרם של סיבים לכל חצי כוס משרת, הרבה פחות ממה שאתה מקבל על ידי אכילת ירקות שהוא מכיל.

ויטמין K ב V8

הממשלה אינה דורשת חברות מזון לרשום את כמויות של ויטמין K במזונות המידע התזונתי על התווית, כך התווית של V8 אינו מספק את המידע הזה. ויטמין K הרישום המקוון רשימות קוקטייל מיץ ירקות כמזון המכיל כמויות מתונות של ויטמין K. הם מגדירים מתון כמו 10 עד 24 מיקרוגרם לכל כוס 1/2 המשרתים. צ ‘יפסיק העליון הבריאות של צוות ניהול נוגד קרישה רשימות מיץ V8 כמו “משקה ויטמין K עשיר.”

ויטמין K ו Warfarin

Warfarin עובד על ידי הפחתת כמות ויטמין K במערכת שלך, ובכך להקטין את הנטייה של הדם כדי קריש. זוהי תרופה חשובה בשליטה על קרישי דם שיכולים לגרום לשבץ. כשהרופא שלך רשם לוורפרין, היא גם תבקש ממך לבוא לבדיקות דם רגילות. בדיקות דם אלה קובעות את ה- INR שלכם, שהוא מדידה של הזמן הדרוש לקרישת הדם. INR גבוה עלול לגרום לאובדן דם חמור אפילו מפגיעה קלה, בעוד ש INR נמוך עלול להגביר את הסיכון לשבץ. אז מקבל את המנה הנכונה של warfarin הוא מעשה איזון. הגדלת ויטמין K בתזונה משנה את INR שלך יכול לעשות מינון מדויק יותר קשה.

אתה צריך לשתות V8?

על פי צ ‘יפסיק עליון של צוות ניהול נוגדי קרישה, שמירה על רמה עקבית של צריכת ויטמין K חשוב יותר מאשר הימנעות בוויטמין לגמרי. אם אתה מתחיל את היום באופן שגרתי עם כוס של V8, זה יבוא לידי ביטוי ברמת ויטמין K בדם שלך הרופא שלך יהיה להתאים את המינון של warfarin בהתאם. אם תחליט בעצמך, כדי למנוע כל מזונות ויטמין K כמו V8, זה יהיה לזרוק את המינון התרופות שלך. כמו כן, אם לאחר שנים של התנזרות אתה לפתח חיבה V8, אתה צריך להתריע הרופא שלך כדי שיוכל להתאים את התרופה.