כמה ויטמין C משמש עצירות?

ויטמין C עשוי להיות ויטמין מוכר ביותר בשוק. יש לה מוניטין רב של תמיכה חיסונית, אתה בטח חושב על ויטמין C בכל פעם שאתה מקבל הצטננות. ויטמין C הוא גם נוגד חמצון רב עוצמה, המסייע לגוף לתקן את ההשפעות המזיקות של זמן ורעלים. עבור אנשים מסוימים, ויטמין C יכול לשמש כדי להקל על עצירות קלה. מעניין מספיק, זה תוצר לוואי מועיל של אחד של כמה תופעות לוואי של ויטמין.

כאשר נתון כתוסף במינונים גבוהים, ויטמין C יש השפעה משלשל. הסיבה לכך היא כי ויטמין מגביר את תנועתיות הקיבה, כלומר היא מאיצה את תהליך העיכול. רוב האנשים חושבים על זה כעל תופעת לוואי שלילית, והוויטמין הוא “לסובלנות המעי הרגיז” – דרך דיסקרטית לומר שאתה צריך להפחית את המינון שלך אם אתה מפתח שלשולים.

ההשפעה משלשל של מינון גבוה של ויטמין C יכול להיות שימושי עבור מישהו עם עצירות. במקרה זה, יש לבחור מנה המגדילה את תדירות המעי. המינון היה בכוונה מעל סובלנות המעי הרגיז. לאחר עצירות יש להקל, את המינון של ויטמין C ניתן להוריד גם כן.

המינונים המומלצים עבור ויטמין C משתנים בין מקורות. בשנת 2000 את הקצבה היומית המומלצת תוקנה כלפי מעלה עד 75 עד 90 מ”ג ליום עבור רוב המבוגרים. מינון זה מספיק כדי למנוע את מחסור במחלת צפדינה ב מבוגר nonsmoking. בהתאם למצב בטיפול, המינון הטיפולי המומלץ של ויטמין C טווח מ 450 ל -6,000 מ”ג ומעלה.

רוב האנשים יגיעו סובלנות המעי בין 2,000 ל 4,000 מ”ג. רמה זו נחשבת להגדיל כאשר הצורך ויטמין C הוא גדול יותר. כלומר, אם אתה נלחם הצטננות, זה עלול לקחת מינון גבוה יותר כדי ליצור השפעה על העיכול שלך. לדוגמה, אם אתה בדרך כלל להבחין בתנועת קיבה מוגברת ב 2,500 מ”ג, במהלך הקור שלך אתה עלול לקחת 4,000 מ”ג לפני שתבחין בשינוי בתנועות המעי.

ויטמין C נחשב כתוסף בטוח עבור רוב האנשים. אם אתה או יכול להיכנס להריון, עדיף לא יעלה על 6,000 מ”ג ויטמין C מדי יום. רמות מעל זה יכול להפריע להריון. יש אנשים שיכולים לפתח אבנים בכליות על מינונים גבוהים של ויטמין C. התייעץ עם הרופא שלך לפני נטילת זה או כל תוספת. לבסוף, עצירות יכולה להיות סימן למחלה קשה ויש להעריך על ידי רופא לפני הטיפול.

ויטמין C מגביר את תנועתיות הקיבה

תועלת של תנועתיות קיבה מוגברת

מינון ויטמין C

ויטמין C לעצירות

אזהרות והתוויות נגד ויטמין C