כמה דקסטרוז אתה מערבב עם קריאטין לפיתוח גוף?

עולם הספורט תזונה הוא רב מיליארד דולר בתעשייה. בעולם של גימיקים, קריאטין הוכיחה עצמה להיות אפנן מוצלח להגדלת כוח השרירים וגודל השרירים במאות מחקרים קליניים. כאשר נלקח יחד עם דקסטרוז, ביו זמינות גדל באופן דרמטי, כלומר הגוף סופג את זה טוב יותר.

הדיאטן הרשום גורדון ורדלאו קובע כי דקסטרוז הוא מונח להחלפה עבור גלוקוז או סוכר בדם. זהו אחד הסוכרים פשוט שופע ביותר בגוף שלך, אבל אתה לא בדרך כלל צורכים גלוקוז טהור. בתוספים, דקסטרוז נגזר עמילן תירס והגוף שלך רואה את זה בעצם כמו גלוקוז האדם.

קריאטין הוא חומצה אמינית שאינה חנקן כי הוא עשה על ידי גוף האדם של חומצות אמינו ארגנין, גליצין ו מתיונין. מעל 90 אחוז של קריאטין שלך מוחזק בתוך השרירים. למרות הגוף מייצר קריאטין משלו, הצריכה של קריאטין בצורה של תוספת מסייע להגדיל את התאים שרירים תוכן קריאטין. “כתב העת של האגודה הבינלאומית של ספורט תזונה” קובע כי רמות גבוהות של קריאטין קשורות כוח שרירים מוגברת וגודל השריר.

דקסטרוז גורם לעלייה מהירה ברמת הסוכר בדם אשר גורמת לגוף לשחרר אינסולין לנרמל את רמת הסוכר בדם. אינסולין ואז מושך את דקסטרוז, קריאטין לתוך השריר בקצב מהיר יותר. קריאטין כשלעצמה, אינו גורם לשחרור אינסולין, אשר יקטין את יכולתו להיספג.

מספר מחקרים בוצעו, בודקים כמה דקסטרוז נחוץ לספיגת קריאטין מוגברת. חוקרים מאוניברסיטת ביילור בטקסס בדקו האם כמויות שונות של דקסטרוז השפיעו על ספיגת הקריאטין. תוצאות המחקר הראו כי הקבוצה שצרכה 18 גרם של דקסטרוז עם קריאטין הייתה בעלת עליה גדולה יותר בקליטה ובשימור בהשוואה לקבוצה שנטלה 5 גרם של דקסטרוז עם קריאטין, על פי “Journal of the International Society of Sports Nutrition”.

המטרה העיקרית של שרירן היא להשיג שריר. קריאטין יכול לעזור עם זה אבל יש שיטות שיכולות לגרום לעלייה גדולה יותר מסת שריר. החוקר ג ‘יי הופמן הציג נתונים בכתבי עת שונים בטענה כי הצריכה של 35 גרם של דקסטרוז עם 6 גרם של חומצות אמינו חיוניות, כגון leucine, isoleucine, methionine, הוכח להגדיל את סינתזת החלבון ב -200 אחוזים. עבור bodybuilder, הוספת creatine כדי dextrose 35 גרם ו 6 גרם תערובת חומצת אמינו חיונית, מקדם יותר מסת שריר מאשר אם השתמשת קריאטין ו דקסטרוז לבד בגלל שריר בניית ההשפעות של תשע חומצות אמינו חיוניות.

מה זה דקסטרוז?

מה זה קריאטין?

פיזיולוגיה של העיכול

דקסטרוז וקריאטין

Anabolic קצה