כמה אונקיות הם משרתים של ירקות?

ירקות חיוניים עבור הדיאטה שלך, נותן לך שפע של ויטמינים, מינרלים וסיבים. אבל בגלל כל הירקות מעוצבים בצורה שונה וחלקם עלים להפליא, זה יכול להיות מאתגר להבין את גודל המשרתים הנכון. בעוד כל הירקות מועילים, אם אתה צופה במשקלך, ייתכן שתרצה לבחור סוגי nonstarchy, שכן יש להם כשליש הקלוריות של ירקות עמילניים.

מנה של ירקות קצוצים מבושל כמויות של כ 1/2 כוס, אשר 4 אונקיות. אם אתה אוהב את הירקות שלך גלם, אם כי, מנה אחת שווה בערך כוס, או 8 גרם. חלק מהבחירות הלא חקלאיות כוללות ברוקולי, גזר, פלפלים, סקווש, פטריות, אספרגוס, מלפפונים, חצילים, תרמילי אפונה, לפת ובצל. ירקות nonstarchy הם בדרך כלל נמוך קלוריות ופחמימות. מנה אחת של ירקות אלה יש כ 25 קלוריות, 5 גרם של פחמימות, 2 גרם של חלבון ואפס גרם של שומן.

ירקות ירוקים הם חלק מקבוצת צמחיה, אבל הם יכולים להיות מסובכים למדוד. אם קוצצים חסה וממלאים כוס 1 כוס כוס פעמיים, וזה 16 אונקיות בסך הכל, תקבל את מנה אחת. ביץ חסה, רומיין, קרחון, גרגר הנחלים, סוגי עלי חסה ירוקים ואדומים, כמו גם תרד גולמי, אנדיב ו escarole, הם דוגמאות של סוגים שונים של חסה אתה יכול ליהנות עבור גודל חלק גדול זה. אם אתה אוהב צד מהביל של אלה עלים ירוקים כהים, כמו ירקות קולארד, כרוב או כרוב שוויצרי, מנה אחת שווה 1/2 כוס של ירקות מבושלים, או 4 גרם.

ירקות עמילנים בהחלט יכול להתאים לתזונה מאוזנת שלך, אבל להיות מודעים כי מנה אחת יש יותר קלוריות ופחמימות כי זנים nonstarchy. מנה אחת של ירקות עמילניים יש 80 קלוריות, 15 גרם של פחמימות, עד 3 גרם של חלבון ופחות מ 1 גרם של שומן. מנה אחת של קבוצה זו כוללת חצי תירס גדול על קלח, אשר 5 גרם, כמו גם 1/2 כוס, או 4 גרם, של אפונה ירוקה, parsnips או תירס את קלח. או שאתה יכול לקבל 1/2 כוס, או 4 גרם, של תפוח אדמה מחית, או 3 גרם תפוח אדמה אפוי – כרבע תפוח אדמה גדול. אם לחמם בצד של ירקות מעורבים, סוג עם גזר קצוץ, תירס, שעועית לימה וגזר, מנה אחת היא כוס, או 8 גרם.

מספר מנות של ירקות שאתה צריך תלוי בגיל שלך ומין. נשים בוגרים צריך לשאוף 2/2 כוסות, או 20 גרם, ליום, בעוד גברים מבוגרים צריך 3 כוסות, אשר 24 גרם, מדי יום. המלצות אלו נשארות קבועות עד שתגיע לגיל 50. בשלב זה, הצרכים הקלוריים שלך לרדת קצת. נשים בסוגריים אלה דורשים 2 כוסות – 16 גרם – של ירקות בכל יום, בעוד גברים צריכים 2/2 כוסות, או 20 גרם, על פי Chooseapp.gov.

Nonstarchy ירקות

ירקות ירוקים

ירקות עמילניים

עמידה בהמלצה