כיצד מטבוליזם שומן עם מזון

מה שאתם אוכלים הוא קריטי בדיוק כמו כמה אתם אוכלים. כשזה מגיע לאבד שומן הגוף, לא כל הקלוריות נוצרות שוות. קלוריות ריקות ולא מספקות שום ערך תזונתי יכול לגרום לגוף לאחסן אנרגיה נוספת מן המזון כמו שומן. קלוריות כי הם גבוהים בחומרים מזינים לספק לגוף את האנרגיה שהוא צריך לתפקד כראוי, ומאפשר לו לשרוף אנרגיה עודף מחנויות שומן. בחירת מזונות הנכון יכול לעזור לשמור על חילוף החומרים שלך ואת תהליך שריפת שומן גבוהה, עוזר לך לשרוף קילוגרמים לא רצויים.

לאכול MUFA עם כל ארוחה. חומצות שומן בלתי רוויות, MUFA, הן חומצות שומן חיוניות שהגוף זקוק לתפקוד תקין של מערכת העצבים, קצב הלב, ויסות לחץ הדם וקליטת ויטמינים. בשנת 2007, “Journal for Diabetes Care”, דיווחו כי דיאטה המכילה MUFAs תמנע הפצה מרכזית שומן בגוף. מזונות עשירים MUFAs הם זיתים, שמנים, זרעים ואגוזים, אבוקדו ושוקולד מריר. אכילת MUFA בכמויות קטנות בכל ארוחה יכול לעזור לך לאבד שומן, במיוחד בבטן שלך.

ספייס את הצלחת שלך. אבקת צ ‘ילי, פלפל קאיין, jalapenos, שום, קינמון, כורכום, זנגביל ופטרוזיליה הם כל התבלינים thermogenic שיכולים לעזור להאיץ את חילוף החומרים שלך. Capsaicin הוא מה שנותן חום פלפלים מה מעלה את התרמוסטט של הגוף כדי לעזור לשרוף יותר קלוריות. קינמון כורכום יכול לייצב את רמת הסוכר בדם, אשר מסייע לשלוט התשוקה המתוקה. שום ופטרוזיליה הן משתנים רבי עוצמה ומסייעים להגדיל את זרימת הדם, אשר שומר על עודף משקל המים. הוספת תבלינים לארוחות שלך היא דרך קלה לעזור להגדיל את שריפת שומן הגוף הפוטנציאל.

אשכולית עם ארוחת בוקר. מחקר שנערך ב -2004 בראשות ד”ר קן פוג’יוקה, במרפאת “סקריפס”, מצא כי אנשים שאכלו אשכוליות איבדו בממוצע 3.6 ק”ג במהלך הלימודים. אשכוליות גבוהות בויטמין C, סיבים ועשויות כעת לעזור לייצב רמות אינסולין. אכילת אשכוליות או שתיית מיץ אשכוליות טהור כל יום יעזור לך להשיג את מטרות אובדן שומן מהר יותר.

שמור על הגוף שלך hydrated היטב. הגוף זקוק למים כדי לשרוד ולתפקד כראוי. על מנת לשרוף ביעילות שומן, עליך לשמור על הגוף שלך hydrated היטב. המים מסייעים לווסת את טמפרטורת הגוף, משמנים את המפרקים, מבטיחים עיכול תקין, מבזבזים פסולת, מעבירים חומרים מזינים, מעודדים תפקוד תקין של כליות, ומדכאים תיאבון טבעי. כאשר אתה נותן לגוף שלך מספיק מים הידרציה זה יסייע למנוע החזקת מים לשרוף שומן מהר יותר.

הוסף ביצים לתזונה. ביצים נקראים לעתים קרובות את האוכל המושלם כי יש להם איזון מושלם של חלבון, פחמימות ושומנים כי הם מועילים לגוף. ביצים הן נמוכות קלוריות גבוה חומצות שומן אומגה -3, אשר מסייע עם תפקוד המוח והכבד. הם גם עשירים בלוטאין, פוספטידיכולין וגופרית, אשר תומכים בתהליך טיהור הכבד כדי לעזור לגוף לשרוף שומן ביעילות רבה יותר. אן לואיז גיטלמן, M.S, C.N.S., מחברת “Fat Flush Plan”, ממליצה לאכול שתי ביצים ביום לשריפת שומן אופטימלית.