כיצד לרדת במשקל עם ויטמין d3 5000 iu

ויטמין D3, או ויטמין D כפי שהוא נקרא גם, כבר מקבל הרבה תשומת לב על ידי הקהילה הרפואית בשל הקישור שלה למצבים בריאותיים רבים, שאחד מהם הוא עלייה במשקל. במחקר שנערך באוניברסיטת מינסוטה נמצא כי אנשים עם רמות נמוכות של ויטמין D היו עשויים לאחסן כמות גדולה יותר של שומן מאשר אלה שלא היו לקויים. המקור הטוב ביותר של ויטמין D הוא דרך אור השמש, אך עם ירידה בחשיפה בשל שימוש במסנני קרינה, כמו גם עליות אורח חיים בלתי פעיל, אנשים נמצאים בסיכון גבוה יותר להיות ויטמין D לקוי. השלמת צריכת ויטמין D שלך עשוי לעזור.

לקבוע אם אתה חווה סימפטומים שעשויים להצביע על מחסור בויטמין D. הסימפטומים כוללים עלייה במשקל, כאבי שרירים, חולשת שרירים, שברים בעצמות, עייפות, דיכאון, חסינות הורידה, מצבי רוח מצבי שינה סדרים.

בקר אצל הרופא שלך כדי לבדוק את רמות ויטמין D שלך. בדיקת דם יכולה לקבוע אם הרמות שלך הן מתחת לנורמלי או לא.

שוחח על אפשרויות הטיפול שלך עם הרופא אם רמות הויטמין D נמוכות. לרוב, חסר ויטמין D יטופל עם ספקים, או מרשם או מעל לדלפק כוח, כגון 1,000, 2,000 או אולי אפילו 5,000 IU ליום, בהתאם למצב המסוים שלך. בעקבות המינון המומלץ של הרופא שלך צריך לעזור להביא את רמות ויטמין D שלך בחזרה לנורמה על פני כמה חודשים.

שימו לב אם המשקל מתחיל לרדת בזמן נטילת תוספי ויטמין D. ויטמין D הוא לא דיאטה סיוע, אבל רמות נמוכות יכול לגרום לעלייה במשקל, כך להביא את רמות ויטמין D בחזרה לנורמלי עשוי לעזור לך לרדת במשקל.

המשך לעקוב אחר דיאטה דלת קלוריות בריאה ופעילות גופנית קבועה. ויטמין D לבדו לא יהיה נגד תוכנית אכילה לא בריא או אורח חיים בישיבה. זה עדיין חשוב לשרוף יותר קלוריות ממה שאתה רב כדי לרדת במשקל בעת נטילת ויטמין D ספקים.

מעקב עם הרופא שלך 1-2 חודשים לאחר להיות על משטר ויטמין D כדי לקבוע אם כמובן הטיפול שלך עובד או אם זה צריך להיות שונה בכל דרך שהיא.