כיצד לנקות את מערכת השתן

מערכת השתן מורכבת של הכליות, השופכן ושלפוחית ​​השתן וכן שרירי הסוגר והשופכה. כל חלק של המערכת פועלת יחד כדי ליצור, לאחסן ולשאת פסולת שתן מהגוף שלך פעם אחת את החומרים המזינים מן המזון הוא השלים כראוי, מציין את הכליות הלאומי ומחלות אורולוגיות מידע מסלקת. מערכת השתן מסיר את המוצר פסולת בשם אוריאה מהדם שלך לתוך הכליות לעיבוד והיווצרות של שתן, אשר מאוחסן בשלפוחית ​​השתן לפני חיסול. בעיות במערכת השתן יכולות לנבוע מזיהומים וסינון פסולת לא תקין על ידי הכליות. שמירה על בריאות מערכת השתן יש צורך למנוע תנאים כולל דלקות בדרכי השתן, אבנים בכליות או הגדלת הערמונית.

לשתות מיץ חמוציות מדי יום. ניקוי מערכת השתן ומניעת זיהומים קל עם מיץ אוכמניות. מכון חמוציות מסביר כי חמוציות מכילים proanthocyanidins, אשר מעכבי חיידקים טבעיים. לשתות לפחות שני, 8oz משקפיים של מיץ חמוציות מדי יום. השתמש 100% חמוציות מיץ, לא קוקטייל עם מיץ פחות ומערבבים אחרים.

קח כמוסות או תה תה. לדברי המרכז הרפואי של אוניברסיטת מרילנד, עשב ursi עשב, או ברברי, הוא תרופה עתיקה לניקוי דרכי השתן. צמח זה מכיל arbutin, hydroquinone ו טאנינים, אשר זיהום הלחימה תרכובות המכילות עפיצות להפחית דלקת של מערכת השתן. Ursi va הוא שיח ירוק עד לפופולרי אכלו בין דובים, ומכאן שמו. העלים הם חלק חזק של עשב, עם זאת, התייעצות עם הרופא שלך יש צורך לפני השימוש כדי למנוע רעילות. עשב מיובש זמין כמו כמוסות או עלים תה עבור מערכת ניקוי. לא יעלה על 4 גרם ליום של דובי ולא לקחת יותר מחמש ימים בכל פעם.

לשתות מים מדי יום. מים הם מערכת הניקוי הטובה ביותר במערכת השתן ומשמשים לשמירה על הידרציה של הגוף. במקרה של דלקת בשלפוחית ​​הכליה או בשלפוחית ​​השתן, שתו 2 עד 4 ליטר, או 64 עד 128 עוז, של מים מדי יום, כדי לשטוף את מערכת השתן של חלבונים עודפים בשתן. הימנע משימוש בקפאין ואלכוהול, אשר מגרים את שלפוחית ​​השתן.

ללכת לרופא ולקבל אנטיביוטיקה. אנטיביוטיקה לניקוי השתן מתאימה לנשים עם רגישויות תכופות לזיהום בדרכי השתן. על פי MedlinePlus, נטילת אנטיביוטיקה אחת ביום מונעת זיהומים אצל נשים עם הישנות של זיהומים חיידקיים במערכת השתן. אנטיביוטיקה הם שנקבעו על ידי רופא השימוש בכפוף קביעת הרופא של הצורך.

השתמש בשירותים באופן קבוע. הימנע מחזיק את השתן כמו זה יכול להגדיל את הצטברות חיידקים בשלפוחית ​​השתן שלך. להשתין לפני ואחרי פעילות מינית לטהר את השופכה של חיידקים. המכללה לרפואה של אוניברסיטת דרקסל ממליצה שלא להשתמש בשטיחים לניקוי מערכת השתן, מכיוון שהדבר עלול לגרום גם לזיהומים.