כיצד לנקות את החניכיים נפיחות

הרקמה המקיפה את האזורים הרגישים של השיניים, הידועה בשם החניכיים, מסייעת בהגנה מפני נזק. בעקבות חניכיים נפוחות לעתים קרובות נובע היגיינת שיניים לא תקין. דלקת החניכיים עשויה להיות תוצאה של צורה קלה של מחלת חניכיים המכונה דלקת חניכיים, על פי MayoClinic.com. לנצל את הסעד הביתה שונים באופן מיידי להקל על הכאב הקשורה רקמות חניכיים נפוחות. צחצוח ושיניים בחוט דנטלי על בסיס יומי יסייע למנוע מחלת הקשורות מסטיק מלהופיע.

יוצקים כמות קטנה של מלח שולחן לתוך החלק התחתון של כוס השתייה שלך. ממלאים את הכוס במחצית עם מי ברז חמים. מערבבים את תמיסת המים המלוחים בעזרת כף. הרם את הכוס כדי לשפוך קצת מים חמים מלוחים לתוך הפה שלך. סוויש את התערובת הלוך וחזור על החניכיים המודלקות.

לירוק את הפתרון מלח מים לחזור על התהליך עם שאר המים המלוחים שנותרו בכוס. מניחים סיר קטן מתחת לברז פועל כדי למלא אותו באמצע הדרך. מנמיכים את הסיר על מבער בגודל מתאים על התנור שלך. השתמש בבקרות התנור כדי להפוך את המבער לחום גבוה.

חותכים לימון לחצי בעודכם מחכים שהמים ירתחו. לסחוט כל חצי לימון לתוך מים רותחים כדי ליצור פתרון לימון מים. השתמשו בבקרות התנור כדי לכבות את המבער כאשר המים מתחילים להתנפח. אפשר מים לימון מחומם מספיק זמן להתקרר. יוצקים את מי לימון לתוך כוס נקייה.

הרם את הכוס כדי לשפוך קצת מים חמים לימון לתוך הפה שלך. סוויש את תמיסת המים לימון הלוך ושוב על פני החניכיים התפוחים שלך. לירוק את הפתרון לאחר יעיל ציפוי השיניים והחניכיים. קרע פיסת חוט דנטלי מהאריזה שלו. הכנס את החוט דמוי חוט בין כל אחד משיניך. משוך את החוט קדימה ואחורה כדי להסיר כל חלקיקי מזון.

החל קצת משחת שיניים פלואוריד לראש מברשת השיניים שלך. להשרות את הראש של מברשת השיניים שלך עם מים קרים. לשפשף את משחת השיניים על החניכיים מודלק שלך. שוטפים את הפה במים. הימנע עישון טבק ואלכוהול רב כמו פעילויות אלה יכולים להחמיר את דלקת חניכיים.