כיצד להסיר שיער לצמיתות על הרגליים

שיער לא רצוי הרגל יכול לגרום לך להרגיש מודעת על הרגליים, במיוחד אם יש רבים. ישנן מספר דרכים להסיר שיער רגל, כגון סוכר, שעווה גילוח. עם זאת, שיטות אלה אינם קבועים ולקחת הרבה זמן לעשות. למרבה המזל, יש שיטות אחרות לטפל ולהסיר לצמיתות שיער לא רצוי מן הרגליים.

השתמש קרם מרשם המכיל HCL eflornithine לצמיתות לחסל שיער לא רצוי על הרגליים. משחות אלה פועלות על ידי עיכוב אנזים המשפיע על צמיחת השיער הנקראת ornithine decarboxylase (ODC). התייעץ עם הרופא או רופא העור לקבלת מידע נוסף.

עוברים אלקטרוליזה כדי למנוע שיער לא רצוי. טכניקה זו קוסמטי כולל הכנסת חוט דק לתוך זקיקי השיער על הרגל שלך. זרם חשמלי עובר לאחר מכן לתוך העור שלך כדי להרוס את השורשים, וכל שיער משוחרר מוסר מכן באמצעות פינצטה. להתייעץ עם דרמטולוג או מנתח קוסמטי על הליך זה. אתה יכול גם ללכת ספא ​​בריאות או סלון יופי כדי לקבל אלקטרוליזה לעשות, אבל הם יהיו מוכנים לטפל בך אם כל גירויים בעור להתפתח.

עוברים photepilation. Photoepilation עובד על ידי הפעלת הבזקים מבוקרים של אור לעור שלך להרוס את זקיקי השיער. זה ייקח שלושה עד חמישה מפגשים בתוך טווח של חודשיים עד שלושה חודשים על מנת להבטיח את התוצאות הן קבועות. זו טכניקה nonsurgical פופולרי מבוצע על ידי מנתח קוסמטי או רופא עור והוא אושר על ידי מזון ותרופות.