כיצד להסיר נפיחות העין – –

העור סביב העין הוא האזור הדק ביותר של העור על הגוף שלך, ולכן הוא עדין ביותר, כלומר, גירוי קל יכול לגרום לנפיחות. נפיחות סביב העיניים עלולה להיגרם על ידי מספר גורמים, כולל דיאטה מלוחה, לא מספיק לישון, אלרגיות, הזדקנות ושמירת נוזלים. ישנן דרכים רבות כדי להפחית את המראה של נפיחות סביב העיניים, ולמרבה המזל ביותר ניתן לעשות בבית.

הסעד

מניחים כף מתכת במקפיא למשך 10 דקות. מוציאים את הכפית ומניחים אותה בעדינות על עפעף סגור למשך דקה ואז מניחים אותה על העפעף הסגור השני למשך דקה. החלף את הכף מעל העפעפיים סגורים עד הכף כבר לא קר. חזור על הצעדים לפי הצורך. אתה יכול גם לשים שתי כפיות במקפיא, ולהשתמש בהם על שני העפעפיים בו זמנית.

מניחים שתי שקיות תה רטובות במקפיא במשך כ 10 דקות עד שהם קפואים. בעוד שקיות תה הם מצמררים, יוצקים 1 כף. של שמן זית על צלחת קטנה. השתמש כדור צמר גפן כדי לטבול אותו בשמן זית, ולנגב את שמן הזית על העפעפיים שלך. מוציאים את שקיות התה מהמקפיא ומניחים אותם ישירות על העפעפיים הסגורים. שמור אותם שם 8 עד 10 דקות ולאחר מכן לשטוף את השמן מעל הפנים שלך.

לשתות הרבה נוזלים לאורך כל היום – 8 עד 10 כוסות מים ביום הוא אופטימלי, בהתאם למשקל שלך. ככל שאתה שוקל יותר, אתה צריך לשתות יותר. נפיחות סביב העין יכולה להיגרם על ידי החזקת נוזלים.

לעורר את כלי הדם בעור שלך על ידי הקשה בעדינות מתחת לעיניים. השתמש את האצבע שלך ואת ברז מתחת לעין שלך, נע בכיוון אחד מצד העין שלך לצד השני. אל תקיש חזק מדי, כמו זה נימים הנזק שלי קרוב לפני השטח של העור שלך, אשר יגרום לאדמומיות.

שום דבר לא מונע נפיחות כללית סביב העיניים כמו שינה. הקפד לקבל מספיק איכות שינה בלילה – רוב המבוגרים צריכים לפחות 8 שעות.

לחתוך מלח מהתזונה או להימנע ממזונות עשירים בנתרן. לשים מלח לתוך הגוף שלך יגרום החזקת מים עלול לגרום העיניים שלך לנפח.

כאשר אתה ישן, להרים את הראש 3 עד 6 אינץ ‘, בהתאם לרמת נוחות. הרמת הראש תשתמש בכוח הכבידה כדי למנוע הצטברות נוזלים בעפעפיים התחתונים.