כיצד להסיר טעם שרוף מ רטבים

המוח משוטט, הרוטב רועד. רטבים שרופים קורים לכל טבח, החל מנוסה ועד לטייסים. האינסטינקט יכול להיות לזרוק את הרוטב ולהתחיל מחדש, אבל אסון מטבח זה ניתן להתגבר עם קצת תחכום. המפתח הוא לא להיכנס לפאניקה, אבל כדי להתאים את הסעד אפשרי לסוג הרוטב אתה מכין. התוצאה אולי לא בישול תחרות ראוי, אבל זה יהיה בהחלט אכיל ואולי השראה.

מוציאים מיד את הרוטב השרוף מהמבער. מכניסים את תחתית הסיר למים קרים כדי להפסיק את הבישול ואת החריכה. אין לטבול את המחבת כולה במים, רק לקבל את החלק התחתון של המחבת רטוב. לוקחים סיר חדש וממלאים אותו ברוטב, מתחילים מלמעלה ומקפידים לא לגרד רוטב שרוף מתחתית המחבת הישנה. אם חתיכות שרופות להיכנס לרוטב הצילו, מסננים את הרוטב באמצעות מסננת בסדר ומניחים בחזרה לתוך הסיר החדש.

נסה את הטריק תפוחי אדמה גלם. המומחים בחברה רוטב קנור ממליצים לשים תפוח אדמה גולמי, קלופים לתוך הסיר החדש עם הרוטב. תפוח האדמה הגלם יספוג את הטעם השרוף. מניחים את הרוטב בצד במשך כ 15 דקות ולהסיר את תפוחי האדמה גלם. לחמם בעדינות את הרוטב.

מוסיפים חמאת בוטנים חלקה 1 כפית. בכל פעם, אם אתה חורך את תרנגול הודו או רוטב עוף, עד הטעם שרוף נעלם. חמאת בוטנים לוקחת את הטעם השרוף מ gravies מבלי לשנות את הטעם המקורי. השיטה חמאת בוטנים גם עובד עם רטבים עגבניות. רסק עגבניות מבוססות רטבים יכול להיות גם dctored עם סוכר, אבל זכור רק להוסיף 1 כפית. בכל פעם, טעימת עד שאתה לא יכול לזהות את הטעם שרוף.

מסכה את טאנג חזק של רטבים שרופים על ידי הוספת קצת חרדל או אבקת קארי, אשר להשאיל עשן עדין לתערובת. שוב, להתחיל עם 1/2 או 1 כפית. וטעם הבדיקה לפני הוספת עוד תבלין. לשפר את הטעם העסיסי, המתובל של הרוטב על ידי גם כמה טיפות של רוטב חריף חם לתוך התערובת.