כיצד להגדיל את כוח היד

כדי להשיג כוח מפרק תצטרך לעבוד את שרירי האמה כולל כופפים את היד ואת extensors כמו גם pronators ו supinators. התכווצות שורש כף היד היא כאשר כף היד שלך נעה לכיוון האמה שלך, בעוד הארכת היד היא כאשר החלק האחורי של היד נע לכיוון הזרוע. Supination היא כאשר אתה להעיף את כפות הידיים ואת pronation הוא כאשר אתה להעיף את כפות הידיים למטה.

משקולת תלתלים משקולת כף היד כרוכה בהתכווצות פרק כף היד ולכן למקד את כופפי היד. לתפוס מטומטם קל עם יד ימין שלך לשבת על ספסל. הגדר את האמה הימנית על הירך הימנית שלך עם פרק כף היד שלך תלוי מעל הברך שלך ואת כף היד שלך מול התקרה. שמור את המרפק ואת פרק היד באותו מטוס עם האמה מקבילה לרצפה. להגמיש את היד שלך גבוה ככל שתוכל. לאט לאט להוריד את המשקולת כפי שאתה להאריך את פרק כף היד, המאפשר משקולת כדי להתגלגל לתוך האצבעות. השלם שלוש קבוצות של 12 חזרות. חזור על הצד השני.

Dumbbell הפוך wrls curls היעד שלך extensors היד. נניח את אותה עמדה כמו תלתלים משקולת יד משקולת אבל עם כף היד שלך מול הרצפה. שמור על האמה במקביל לרצפה על הירך. מניחים את פרק כף היד ממש מעבר לברך. הרם את המשקל על ידי הארכת פרק היד שלך, ציור הגב של היד כלפי אמך. לאט לאט להוריד את המשקל. השלם שלוש קבוצות של 12 חזרות. חזור על הצד השני. התחל עם משקל נמוך ובהדרגה להגדיל את המשקל שלך כפי שאתה רואה לנכון. בצע את התרגילים האלה פעמיים עד שלוש פעמים בשבוע.

נניח את אותה עמדה כמו תלתלים משקולת יד משקולת עם כף היד שלך מול התקרה ואת היד שלך ממש מעבר לברך. לתפוס את המשקולת עם היד הימנית שלך ולשמור על האמה הימנית שלך על הירך הימנית, במקביל לרצפה. לאט לאט את האמה על ידי מטה את כף היד כלפי מטה לעבר הרצפה. עם שליטה, להניף את האמה על ידי היפוך כף היד שלך בחזרה כלפי התקרה. השלם שלוש קבוצות של 12 חזרות. חזור על הצד השני. הגדל את המשקל כפי שאתה רואה לנכון. אם אתה מרגיש כאב בעת ביצוע כל התרגילים האלה, להפסיק להתייעץ עם הרופא שלך.

נניח את אותה עמדה כמו תלתלים משקולת יד משקולת עם כף היד שלך כלפי מעלה ופרק היד שלך ממש מעבר לברך. שמור את האמה הימנית במקביל לרצפה על הירך הימנית. החזק את המשקל ביד ימין. לכופף את היד שלך שמאלה על ידי הזזת הצד הוורוד של היד רוחבית שמאלה. לכופף את היד שלך ימינה על ידי הזזת הצד האגודל של היד רוחבית ימינה. השלם שלוש קבוצות של 10. סובין את האמה על ידי היפוך כף היד כלפי מטה לעבר הרצפה. חזור על אותה תנועה לשלוש קבוצות של 10.

תלתלים משקולת יד

משקולת גב היפוך סלסול

משקולת יושבים הכפפה והכתרה

משקולת הרדיאלי וסטיית אולנר