כיצד לאבד את המשקל ביותר בזמן הקצר ביותר האפשרי

הצעד הראשון לאבד את המשקל הרב ביותר בזמן הקצר ביותר האפשרי הוא להתחייב לתהליך. ברגע שעשית זאת, בעלות הברית הגדולות ביותר שלך הן שינויים בדיאטה ופעילות גופנית. זה אפשרי לרדת במשקל רק עם שינויים בדיאטה או רק תרגיל, אבל המאמצים המוצלחים ביותר כרוכות גם. אתה צריך להפריש שעה אחת בכל יום עבור סוג כלשהו של פעילות גופנית, אם כי אין צורך לעשות אימון נמרץ כל יום. כדי להבטיח יום מנוחה בכל שבוע, אתה צריך לכלול לפחות יום אחד שבו אתה עושה רק את הצורות המתונות ביותר של פעילות גופנית, כגון הליכה.

לעבוד עם הזמן ואת העוצמה בראש. כן, אימונים ארוכים יותר יעזרו לך לשרוף יותר קלוריות, אבל פגישות אינטנסיביות יותר לשרוף יותר קלוריות לדקה, ובכך לעשות שימוש טוב יותר של הזמן שלך. תכננו לבצע פעילות גופנית קבועה של הלב וכלי הדם, כגון ריצה, הליכה, רכיבה על אופניים, שחייה או כל פעילות אירובית אחרת שאתם אוהבים, למשך 30 עד 60 דקות שלושה או ארבעה ימים בשבוע. לדחוף את עצמך קצת מעבר לאזור הנוחות שלך על ידי הגדלת המהירות שלך, הוספת שיפוע או התנגדות למכונת התרגיל שלך או הוספת כמה דקות זמן האימון המתוכנן שלך.

בצע אימון אינטרוול אינטנסיביות גבוהה יומיים בשבוע. לרוץ, לשחות או מחזור, אבל אחרי החימום שלך, להאיץ עד 80 אחוזים עד 90 אחוז מהמהירות המקסימלית שלך למשך דקה אחת, ואז להאט עד 50 אחוז של מקסימום בדקה נוספת. החלף בין השניים עבור סכום כולל של שמונה סיבובים. זה סוג של עבודה מאוד משפר את כושר אירובי אנאירובי ומגביר את חילוף החומרים שלך למשך שארית היום.

אימון כוח עבודה לתוך השגרה שלך יומיים בשבוע, מיקוד כל קבוצות השרירים העיקריים – כולל הרגליים, הזרועות, הגב, הכתפיים והבטן. תרגילי קומפאונד, אשר עובד יותר שריר אחד בכל פעם, יעזור לך להרוויח שרירים בפחות זמן. נסה squats ו lunges עבור הישבן והרגליים. עבור החלק העליון של הגוף, נסה ללחוץ על הספסל לחזה, לזרועות ולכתפיים ולמשוך קופצים וללחוץ על הגב, הזרועות והחזה. עבור abdominals, לנסות קרשים, אשר גם לעבוד על הכתפיים והרגליים.

עקוב אחר הקלוריות שלך מבחינה דתית. אם יש לך טלפון חכם, להוריד יישום הרזיה המאפשר לך להזין את המשקל ואת הגיל ואת הירידה במשקל מטרות. לאחר מכן, להזין את המאכלים שאכלת ואת התרגיל שעשית ולתת App לחשב קלוריות נטו שלך ליום. אם אין לך טלפון חכם, השתמש באינטרנט “קלוריות צרכים” מחשבון כדי לקבוע כמה קלוריות אתה צריך לצרוך כדי לעמוד במטרה שלך. כתוב את כל מה שאתה אוכל כל יום, ולאחר מכן להשתמש באינטרנט “קלוריות במזונות” מחשבון כדי להבין כמה קלוריות יש לך נצרך. כדי לאבד קילוגרם אחד של שומן, אתה חייב ליצור גירעון של 3,500 קלוריות, כלומר אתה שורף 3,500 יותר ממה שאתה צרכו.

השתמש ביישום קלוריות שלך או קלוריות כדי לבצע שינויים בתזונה. כאשר אתה עוקב אחר הקלוריות שלך, תמצא כי ירקות ופירות הם נמוכים קלוריות, כך תוכל לאכול יותר מהם. מלאי את המקרר עם מזונות קל לגישה, כגון תפוחים, בננות או מקלות גזר, כך שתוכל חטיף עליהם כאשר אתה מקבל רעב. חותכים לילה מאוחרת חטיפים וסוכר גבוה ומזונות עתירי שומן ככל האפשר.

לשתות הרבה מים. להיות מיובש יכול לגרום לך להרגיש איטית ולשמור ממך להישאר מוטיבציה כדי להשלים את שגרת האימון שלך. המועצה האמריקאית על פעילות גופנית ממליצה לפחות 17 עד 20 אונקיות 2-3 שעות לפני שאתה עובד ו 8 אונקיות 20 עד 30 דקות לפני האימון שלך.