כיצד לאבד את החג במשקל

החגים הסתיימו, אבל הגברים זנגוויל ו eggnog עשוי להיות משתהה כמקור של קו המותניים המורחבת שלך. המשקל שאתה מקבל במהלך החגים יש נטייה להישאר בסביבה יותר מהמתוכנן, על פי מחקר שפורסם בשנת 2014 פיזיולוגיה והתנהגות. ביצוע כמה שינויים לגבי איך אתם אוכלים, ופעילות גופנית עשוי לעזור לך לאבד אותם קילוגרמים החג הנוסף ולשמור אותם. הקפד להתייעץ עם הרופא שלך לפני היציאה למסע שלך לאחר חג ירידה במשקל.

קח את הזמן שלך לאבד פאונד

בזמן שאתה עלול להרגיש כאילו אתה מקבל את החג משקל בעוד כמה שבועות קצרים, אתה רוצה לקחת את הזמן שלך כשזה מגיע לאבד את זה. ירידה במשקל מהירה עלולה להשאיר אותך מרגיש עייף ורעב. בנוסף, כאשר אתה מאבד משקל מהר מדי זה בדרך כלל אומר שאתה מאבד יותר שריר ומים, ולא את השומן לא רצויות. כדי לאבד את השומן, ירידה החג עלייה במשקל בשיעור של 1 עד 2 פאונד בשבוע. תלוי כמה משקל אתה צבר במהלך החגים, זה עלול לקחת אותך לתוך האביב מוקדם לאבד אותו.

מהדורה מחודשת לוח החג שלך

הגוף שלך נועד להשתוקק למזון גבוה בסוכר ובשומן, על פי חוקרים מאוניברסיטת קליפורניה בסן פרנסיסקו, מה שאומר שאתה צריך הרבה כוח רצון לחזור לאכילה מיד לאחר ההוצאות בשבועות האחרונים מתמלאים בחופשה פינוקים. במקום לדאוג קלוריות, להתרכז בחירות מזון. לאמן מחדש את המוח שלך כדי להשתוקק מזונות המזינים את הגוף שלך. הפוך את פירות וירקות את המיקוד של הארוחות שלך כדי להוסיף סיבים, ויטמינים A ו- C ו חומצה פולית. עבודה על החלפת חלק גרגירים מעודן שלך, כגון לחגוג לחגוג לחמניות, עם יותר דגנים מלאים, כגון לחם מחיטה מלאה כדי למקסם את התוכן התזונתי של כל נגיסה. מערבבים את זה קצת, ולהוסיף מקורות חלופיים כגון שעועית, פירות ים, אגוזים וזרעים במקום תרנגול הודו ו חזיר., ולהפוך אותם שאריות החג למשהו קצת יותר בריא. טורקיה עושה מרק טוב או חלבון לסלט שלך. מערבבים את מחית תפוחי האדמה שלך עם כרוב קצוץ, בצל, גזר וקינואה, יוצרים את התערובת לתוך קציצות, ומחממים אותם במחבת הגריל שלך כדי לקחת חדש על פנקייקס תפוחי אדמה. השתמש ברוטב אוכמניות תוצרת בית שלך כמו פירות- top עבור פנקייקס שלמים.

קח שליטה על חלקים

ברגע שיש לך להתמודד עם התשוקה מזון התשוקה, להתחיל לעבוד על השליטה חלקים. השתמש בתווית המזון כדי לקבוע את גודל ההגשה ואת החלק הממנה. אם אין לך תווית מזון, השתמש בפריטים ביתיים כדי לשמור חלקים לבדוק. סיפון קלפים שווה למנות בשר, בייסבול הוא כוס דגנים, פסטה, פירות או ירקות, וקוביות אחת שווה לכפית שמן או חמאת אגוזים. השתמש צלחות קטנות יותר, קערות כוסות כדי למנוע את עצמך מעל לשרת. אם אתה רעב לאחר הסיבוב הראשון, ללכת על ירקות עבור העזרה השנייה שלך במקום בשר ודגנים.

קבל להעביר לאבד את החג

בעוד מה שאתם אוכלים הוא חלק חשוב של תוכנית החג ירידה במשקל שלך, תרגיל עוזר עצה משקל הפסד משוואה בכיוון הרצוי. לכל הפחות, אתה צריך להיות מקבל 30 דקות של התרגיל היומי, אם זה הליכה מהירה סביב הקניון או לשחות בבריכה המקומית, כל יום. אבל אם אתה רוצה להפסיד, אתה צריך להכות את הפעילות היומית שלך 60 דקות ביום או את העוצמה על ידי הפיכת ההליכה שלך לתוך לרוץ. כדי לסייע בקיזוז ירידה בשריפת הקלוריות של הגוף כאשר אתה מאבד את המשקל, הוסף אימון כוח פעמיים בשבוע, כגון הרמת משקולות או שימוש במכונות משקל, כדי להגביל את אובדן השרירים. אל תדלג על האימון רק משום שהוא קר בחוץ. אתה שורף הרבה קלוריות גורף ובניית שלג. ו לנצל את קלוריות שריפת ספורט חורף כגון סקי, החלקה על הקרח ו מזחלת רכיבה.