דברים טובים לארוז צהריים עבור בני נוער

שנות העשרה מלאות בשינויים פיזיים, וארוחת צהריים בריאה ומושכת יכולה לעזור לענות על הצורך בני נוער יש עבור חומרים מזינים חיוניים. אוכלים מאכלים טעימים ובריאים שהנערים אישרו מראש כדי שלא יבזבזו דבר ושהם אוכלים ארוחה מעוגלת היטב. תחליף חלופות בריאים עבור קינוחים עמוסים בסוכר ולהשקיע במיכלים מבודדים עבור מזונות חמים וקרים כדי לספק מגוון רחב של אפשרויות ארוחת צהריים.

מָנוֹת רִאשׁוֹנוֹת

ודא כי הרכיב העיקרי של ארוחת הצהריים של העשרה כולל דגנים מלאים וחלבון עבור חומרים מזינים חיוניים. סנדוויץ ‘עם לחם מחיטה מלאה, בשר דל שומן, חסה, עגבניות ומלפפון הוא בחירה בסיסית, אבל לחשוב מחוץ לארוחת צהריים עבור פריט מעניין. סושי צמחיים לחמניות עשה עם אורז חום ירקות julienne טובים עבור בני נוער הרפתקני. בימים קרים, צ ‘ילי תרנגול הודו בתוך מכולה מבודדת מלווה גליל ארוחת ערב שלם.

פירות

הויטמינים והמינרלים בפירות חיוניים לבני נוער. מערבבים סלט של פירות יער טריים, כגון תותים, אוכמניות אוכמניות, או לשלב פירות משומרים, כמו תפוזים אננס מנדרינה, ומקושט עם עלי נענע. פירות יבשים יש טעם אינטנסיבי יותר טריים והם אוכל אצבע נהדר. פרוסות תפוחים יבשות, שבבי בננה או מנגו מיובש הם חלופות טובות לצימוקים שרוב בני הנוער אכלו כשהיו צעירים יותר.

יְרָקוֹת

ירקות טריים לפעמים הם יותר טעים לבני נוער כאשר מוגש עם מטבל בריא. כלול מיכל קטן של רוטב סלט ללא שומן או חומוס, שהוא מקור טוב של חלבון. עוטפים גבעולים של אספרגוס מאודה עם פרוסות דקות מאוד של נתרן נמוך בשר דל שומן דל שומן או דברים עגבניות שרי עם גבינת ריקוטה. כוס מרק ירקות נמוכה נתרן במיכל מבודד הוא טוב במיוחד בימים קרים.

מַחלָבָה

בני נוער זקוקים ל -1,300 מיליגרם של סידן ליום לעצמות חזקות ולשיניים בריאות, ובעוד חלב הוא מקור מצוין, הוא אינו היחיד. חלב זמין בחבילות aseptic מדף יציב, אשר נוח אם ארוחת צהריים לא יכול להיות קר. עבור מיכלי ארוחת צהריים מבודדים, כוללים יוגורט ללא שומן או גבינת קוטג ‘דל שומן. כמה פרוסות גבינת צ ‘דר דל שומן הן ליווי טוב פרוסות תפוח.

קינוח לא צריך להיות עמוס סוכר ושומן להיות מטפל מספק. מוסיפים רק כמה שבבי שוקולד לתערובת נמוכה של נתרן נמוכה הכוללת פירות יבשים ואגוזים בריאים ללב, כגון שקדים ואגוזי מלך. לטבול תותים בשוקולד, באמצעות מגוון כהה של שוקולד רק חצי ציפוי של כל תות. תחליף מאפין משובץ בפירות יבשים ועשה עם חיטה מלאה תפוחים עבור מאפים מתוקים.

קינוח