איך מיץ מהר עבור בלוטת התריס

בלוטת התריס, הממוקם בחלק הקדמי של הצוואר ממש מתחת לתיבה הקולית, מסדיר את חילוף החומרים ואת רמות הסידן. היפותירואידיזם ו hyperthyroidism הן שתי סיבוכים בריאותיים הנובעים underactive בלוטת התריס ו overactive תריס, בהתאמה. למרות שרוב התנאים בלוטת התריס מטופלים עם תרופות או ניתוח, מזונות מסוימים עשויים להשפיע גם על הבריאות של בלוטת התריס. למרות צום מיץ משמש באופן מסורתי כשיטה של ​​דטוקסיפיקציה, ביצוע מהיר מיץ עשוי גם לעזור להציג פירות וירקות חדשים לתוך התזונה לבריאות בלוטת התריס.

התייעץ עם יועץ הבריאות הראשי שלך לגבי מצבך ואפשרויות טיפול נוספות. אם הניח על תרופות, מוצרי מזון מסוימים יש להימנע במהירות מיץ על מנת להבטיח קליטה נאותה של תרופות אלה.

מיץ פירות וירקות כי הם שופע תיאמין וסלניום. מחקר שפורסם במהדורת מרץ 1969 של “Journal of Nutrition” הראה כי תיאמין, או ויטמין B1, הוא חיוני לבריאות בלוטת התריס אופטימלי. מחסור בתיאמין גורם להתערבות בחילוף החומרים. יתר על כן, החוקר דוד ויליאמס ממליץ על פירות וירקות המכילים סלניום ואבץ לבריאות בלוטת התריס. תפוזים, תרד ומנות מכילים תיאמין, בעוד אבוקדו, בננות, אוכמניות ותאנים מכילים סלניום ואבץ.

הימנע שילוב של מוצרי סויה, כגון חלב סויה ומוצרי חלב, כגון יוגורט, לתוך מיץ מהר, כמו שניהם עלולים להפריע לתפקוד בלוטת התריס. מחקר שפורסם במהדורת מרץ 2006 של “בלוטת התריס” סיכם כי האיזופלאבונים במוצרי מזון סויה מפריעים לספיגת התירוקסין, תרופה המשמשת לטיפול בהיפותירואידיזם.

מזינים את המיץ בין ארבע לשש פעמים ביום. להשלים את המיץ עם עוד 4 עד 6 8 גר ‘. כוס מים.

חזור על שלבים 2 עד 4 במשך שלושה ימים בתחילה. אם במהלך תקופה זו אתה מרגיש סחרחורת או עייפות, להפסיק את מיץ מהר. אחרת, תוכל להמשיך עם הצעד עד שבעה ימים.

השלם את מיץ מהר על ידי הצגת מזון מוצק בחזרה לתוך הדיאטה שלך, תוך התמקדות אלה בשפע של תיאמין, סלניום ואבץ.