איך מים לשטוף שומן מתוך המערכת שלך?

מים הוא סיוע דיאטה טובה, אבל זה לא יכול קסם לשטוף שומן מהגוף שלך. זה עוזר עם בקרת משקל על ידי שמירה על איזון נוזלים, עוזר לך להרגיש מלאה ושליטה צריכת קלוריות. אם אתה מנסה לאבד שומן, להתייעץ עם הרופא או הדיאטנית כדי לעזור לך לעצב תוכנית דיאטה בריאה הכוללת מים נאותים כדי לענות על הדרישות היומיות שלך.

מים ושמירת נוזלים

שתיית מים לא יכול לשטוף את השומן, אבל זה יכול לשטוף את המים. שתייה מרובה של מים עשויה לעזור אם יש לך שימור נוזלים קלה. גוף בעל גוף טוב פחות סביר לשמור על נוזלים, על פי ערוץ הבריאות טוב יותר. עם זאת, אם השמירה שלך נוזל עקב מצב רפואי, ייתכן שיהיה עליך להגביל את כמות המים שאתה שותה. התייעץ עם הרופא שלך כדי לדון בצרכי המים האישיים שלך לניהול שימור נוזלים.

מים ושפע

שתיית מים לפני שאתם אוכלים עשויים לעזור לכם לאכול פחות. מחקר שפורסם בשנת 2010 השמנת יתר חקר את ההשפעות של שתיית כוסות מים לפני הארוחות על ירידה במשקל בקבוצת אנשים בעקבות דיאטה דלת קלוריות. המחקר מצא כי קבוצת שתיית המים איבדה משקל רב יותר מקבוצת הביקורת. שתיית מים לפני שאתם אוכלים עוזר למלא אותך כך שאתה אוכל פחות, אשר עשוי לעזור לך לרדת במשקל.

קלוריות ללא משקה

אסטרטגיה אחת כדי לעזור להפחית את צריכת הקלוריות לירידה במשקל היא להחליף את משקאות הסוכר הגבוה שלך, כגון סודה, עם חלופה נמוכה קלוריות. עם זאת, החלפת סודה רגיל עם סודה דיאטה לא תמיד לעזור, על פי מחקר שפורסם בשנת 2007 בהשמנה. אבל החלפת משקאות עתירי סוכר ומשקאות דיאטה עם מים. מחקר זה מצא כי כאשר אנשים הסובלים מעודף משקל מוטיבציה לרדת במשקל ולאכול טוב יותר לשתות מים במקום המשקה המתוק הרגיל שלהם, הם אכלו פחות קלוריות.

קבלת מילוי שלך

מפגש המים היומי שלך צריך לעזור לך את המאמצים שלך במשקל. כמה מים אתה צריך לשתות כדי לקבל את היתרונות ביותר תלוי התזונה שלך, שגרת פעילות גופנית, בריאות ומזג האוויר. אתה יכול להתחיל על ידי המטרה עבור הסכום המומלץ הבסיסי למבוגרים, אשר 8-12 כוסות ביום, על פי הרחבה קלמסון שיתופית, וביצוע התאמות לפי הצורך. שתייה קרה או הוספת לחות של לימון או סיד עשוי לעזור לשפר את הטעם, כך שאתה שותה יותר.