איך לשתות אלוורה לרדת במשקל – –

ירידה במשקל יורדת לשרוף יותר קלוריות ממה שאתם אוכלים כדי ליצור גירעון קלורי. מספר מוצרים הרזיה בשוק אלוורה כתוספת לסיוע מהר הרזיה. יש ראיות מדעיות קטנות כדי לתמוך טענות אלה. אלוורה הוא צמח נפוץ ברפואה המסורתית ברחבי העולם לטיפול במצבים כגון קוליטיס כיבית או כוויות, מציין המרכז לסרטן הזיכרון סלואן-קטרינג. מיץ אלוורה מכיל כימיקלים עם תכונות משלשלים שעלולים לגרום לירידה זמנית במשקל, על פי האגודה האמריקנית לסרטן. עם זאת, השימוש משלשלים לירידה במשקל יכול להיות לא בטוח. עם זאת, שתיית אלוורה על היתרונות הבריאותיים שלה, תוך שמירה על תזונה בריאה, תזונה מאוזנת ופעילות גופנית עשוי לעזור לך לרדת במשקל.

בקר הרופא שלך לפני שתיית אלוורה כחלק מתוכנית ירידה במשקל שלך. שאל על תופעות לוואי אפשריות, סיבוכים או אינטראקציות עם תרופות אחרות או תוספי צמחים.

עבור לחנות מזון הבריאות המקומי או בשוק מזון אורגני. רכישת מיץ אלוורה מרוכז.

לשתות 2 עד 4 עוז. של מיץ אלוורה ליום. לצרוך 1 עד 2 עוז. המשרתים בארוחת הבוקר ומגישה נוספת בארוחת הצהריים.

מערבבים את אלוורה במיץ תפוזים בבוקר או מוסיפים מנה למנה אחר הצהריים.

לאכול מזונות בריאים כדי לקדם ירידה במשקל. לצרוך מזון בצורתם הטבעית, כגון דגנים מלאים, בשר רזה, חלב דל שומן, דגים, שומנים טובים כגון שמן זית ואגוזים, ירקות ופירות, אשר עוזרים לך לשמור על תחושה מלאה יותר כך שאתה אוכל פחות קלוריות.

לעסוק תרגיל קבוע לשרוף קלוריות להקל על ירידה במשקל. לבצע אימון הגוף הכולל אימון שלושה ימים בשבוע כדי לבנות שריר ולהגדיל את חילוף החומרים. להשתתף 30 עד 45 דקות של פעילות לב וכלי דם ארבעה ימים בשבוע לשרוף שומן בגוף מאוחסן.