איך לרכך עור יבש על בהונות

העור על בהונות עלול להתייבש אם אתה משתמש בסנדלים במהלך חודשי הקיץ והם חשופים כל הזמן אלמנטים. העור על הרגליים תמיד נוטים להיות יבשים יותר משאר הגוף שלך, כמו זה מקדם יבלות להגן על הרגליים מפני נפגע אם אתה צעד על חפצים מחוספס או חד. עם זאת, ניתן לרכך אותו באמצעות moisturizers המתאים כי יהיה לחות את העור. אם העור היבש על הבהונות שלך הוא עקב זיהום או פטרייה, אתה צריך לפנות לרופא רגל או פודיאטר כדי לקבל טיפול הולם.

ממלאים אגן רחב ורדוד עם מים חמים להוסיף שתי כפות. של מלחי אפסום.

שבו בנוחות על כיסא נמוך והניחו את הכיור עם מים לרגליכם במגבת גדולה מתחת למקרה שתטפטפו או תשפכו חלק מהמים.

משרים את הרגליים במים למשך 15 עד 20 דקות. אתה יכול להשרות כל רגל בנפרד או שניהם באותו זמן, בהתאם לגודל של האגן שלך. אם המים מתקררים לאחר הרגל הראשונה שלך soaks, להוסיף עוד מים חמים עבור הבא.

פאט את הרגליים יבש ולהשתמש אבן ספוג לשפשף כל תאי העור המתים את בהונות. זה צריך להיות תהליך קל מאז תאי העור המתים כבר ריכך לאחר השריית במים חמים.

יש לשטוף את הרגליים במים חמים ולהשתמש בתערובת של דבש וסוכר כדי להרחיק את העור על בהונות הרגליים. השתמש את האצבע כדי להגיע בין כל אצבע, משפשף את הדבש והסוכר בלחץ עדין. דבש הוא לא רק מזין את העור שלך, יש לה גם תכונות אנטיבקטריאליות שיעזרו הבהונות להישאר ללא זיהומים, על פי צמחי מרפא רוזמרי גלדסטאר בספרה, “משפחה צמחים – מדריך לחיים חיים עם בריאות אנרגיה וחיוניות.”

שוטפים את הדבש והסוכר במים חמים ויובשים את הרגליים במגבת נקייה.

החל קרם לחות עבה בהונות. אם תחליט לעשות קרם משלך, השתמש רק מרכיבים טבעיים כמו שעוות דבורים, עשבי תיבול ושמנים אתריים.

ללבוש גרביים עד קרם לחות כבר נספג לחלוטין על ידי העור בהונות שלך, ולהמשיך להחיל קרם בכל לילה עד שאתה מרגיש את העור כבר לא יבש או מחוספס.