איך לעשות דליות ורידים להיעלם

דליות ורידים מופיעות דרך העור כמו ורידים מעוותים ומפותלים. המצב מתרחש כאשר הדם אינו מסוגל לחזור אל הלב והבריכות בוורידים של הרגליים והרגליים. הגברת גיל, הריון והשמנת יתר הם גורמי סיכון הקשורים דליות. התנאי נשאר שכיח ונראה בעיקר אצל נשים, דוחות MedlinePlus. לעתים קרובות צבע סגול או כחול, את הוורידים הם לעתים רחוקות כואבת. עם זאת, אנשים רבים חשים דליות ורידים הם מכוערים הטיפול מבוסס על סיבות קוסמטיים.

ללבוש צינור דחיסה או גרביים. גרביים הם שחוקים בדרך כלל לאורך כל היום מגיעים במגוון סגנונות וצבעים. גרביים בעדינות לסחוט את הרגליים כדי להגדיל את זרימת הדם ואת השאלה. הימנע לובש עקבים גבוהים לבחור נעליים סוליות שטוח. אין ללבוש בגדים הדוקים סביב המותניים או מפשעה הם כי חתכים את זרימת הדם, מייעצת MayoClinic.com.

הימנע עומד על תקופות ארוכות על ידי לקיחת הפסקות לאורך כל היום. MayoClinic.com מציע לשנות עמדות כל 30 דקות. הרם את הרגליים מעל הלב בעת שינה או lounging. אל תחצה את הרגליים בישיבה.

לרדת במשקל אם אתה שמן מאד, אומר ג ‘ונס הופקינס רפואה. להשתתף ב 30 דקות של פעילות גופנית מתונה, יומי. פעילות גופנית מגבירה את טונוס השרירים אשר משפר את זרימת הדם.

שקול טיפולים לא פולשניים כגון sclerotherapy. אפשר מקצועי רפואי להזריק תמיסת מלח לתוך וריד מוגדל. הווריד יספוג את הפתרון, יקשה ויעלם. טיפולים נוספים שאינם כירורגיים כוללים אבלציה בלייזר רדיו-תדר. חום עז מועבר על הווריד באמצעות צינור קטטר גמיש מוכנס לתוך הווריד. החום גורם לווריד להיסגר ולהיעלם, על-פי MedlinePlus.

הסר את הוריד אפקט, מציע MayoClinic.com. הנוהל, המכונה הפשטת ורידים, כרוך כמה חתכים קטנים שנעשו לתוך הרגל כדי להסיר את הווריד. זרימת הדם אינה מצטמצמת, שכן הוורידים עמוקים וגדולים יותר ברגל אחראים לרוב זרימת הדם, מסביר המרפאה.