איך לעצור יריות חוסם גולף התנופה

התנופה גולף היא תנועה נוזל. גולף רבים מוצאים כי ברגע שהם מקבלים פגם אחד לתקן כי עוד אחד נוטה לצוץ. אחד הפגמים הנפוצים ביותר הוא ירה חסום. כאשר גולף יש מטוס הנדנדה אנכי, את הידיים למשוך את הגוף לעבר המטרה. כתוצאה מכך, ראש המועדון נכנס לאזור ההשפעה עם זווית פתוחה והתוצאה היא ירייה חסומה.

ישר את עצמך כראוי אל החור. ודא הכתף השמאלית שלך פונה אל היעד ישר לפני שתתחיל את התנופה. הרגל השמאלית שלך צריכה להיות ממש מתחת לכתף שלך ואת הרגליים צריך להיות על רוחב הכתף בנפרד. לכופף את הברכיים, כך שאתה יכול בקלות להעביר את הרגליים מ הרגל האחורית שלך לחזית. שחק את הכדור על רוחב כדור אחד קרוב יותר לרגליים הקדמיות מאשר הרגל האחורית.

סובב את הירכיים במלואן כאשר אתה מתחיל backswing שלך. סיבוב מלא יוביל לדיוק ולכוח. גולף רבים מתחילים לסובב את הירכיים שלהם אבל להתחיל downswing שלהם לפני שהם הגיעו לראש הנדנדה שלהם. אתה בשלב זה, כאשר אתה לא יכול לגלגל את הירכיים שלך מאחור כל עוד. זה מוביל לחסימה בלתי נמנעת של הזריקה.

סובב את הירכיים שלך שמאלה כדי להתחיל downswing שלך. לאחר ספירה של “1”, להביא את הידיים ואת הידיים. ראש המועדון שלך צריך להכות את הכדור בדיוק כמו הירך השמאלית שלך עובר את אזור מכה. זה צריך להיות תנועה חלקה ועקבית. אם אתה ממתין זמן רב יותר מאשר ספירה אחת, הידיים שלך יהיה מאוחר והתוצאה תהיה ירייה חסום.

סיים את התנופה שלך עם מלא דרך דרך. גולף רוצים לראות את התוצאות של הנדנדה שלהם והם רוצים לראות את זה לטוס במורד המסלול. עם זאת, אם אתה מפסיק את התנופה בטרם עת, הסבירות היא כי הכדור לא יסיים כראוי את הזריקה שלך יסתלק ימינה. ודא את הידיים הן בגובה הכתף על בצע את דרך כדי למנוע חסימת את הכדור.