איך למדוד אופני הרים ההר מסגרת

ישנם גורמים רבים שיש להביא בחשבון בעת ​​רכישת אופני הרים, מקבל את הגודל הנכון הוא החשוב ביותר. אופני הרים מגיעים במגוון גדלים, ומדידתם קלה יחסית. תחילה עליך ללמוד את חלקי האופניים, היכן למדוד וכיצד לתרגם את המדידה.

הוראות

אופני הרים נמדדים בדרך כלל על ידי המרחק של צינור המושב, המהווה את החלק האנכי של המשולש את הטפסים מסגרת. הצינור פועל מתחתית המושב שבו הוא פוגש את הצינור העליון לארכובה. המושב הוא הגבעול הקצר שמחזיק את מושב האופניים. הצינור העליון הוא הבר האופקי העובר לאורך החלק העליון של האופניים, והארכובה היא החלק העגול הגדול יותר באמצע האופניים, שם מחוברות הדוושות.

ברגע שאתה מכיר את חלקי האופניים, השתמש במדידת קלטת כדי לקבוע את המרחק של צינור המושב. הקלט את המרחק הזה באינצ’ים. זה ייתן לך מסגרת מסגרת כללית. השווה את המדידה עם אחד המפורטים עבור אופני הרים אתה תצוגה מקדימה. יצרנים שונים יכולים להיות שונים מערכות שינוי גודל, אבל בדרך כלל הם מעוגלים עד אינץ הקרוב נמכר ב 2 אינץ ‘במרווחים.

מכיר את המדידה הצינור העליון. זהו המרחק בין עמדת האופניים לכידון וקובע את טווח ההגעה. התאמה נכונה חשובה לנשימה, נוחות גב וצוואר, וקלות להגיע להילוכים ולבלמים. יצרנים שונים יש סטנדרטים שונים על הצינור העליון. לדוגמה, על פי קולורדו רוכב אופניים, “מסגרת אחת של 17 אינץ ‘של יצרן אחד יכול לתת לך צינור 22 אינץ’ העליון, בעוד הבא של 17 אינץ ‘נותן לך 22.8 אינץ’.”

דע איך האופניים הרים האופניים מתויגות ונמכרות. המסגרות הנפוצות ביותר של אופני הרים מגיעים 15 אינץ ‘, 17 אינץ’ ו 19 אינץ ‘גדלים, ובדרך כלל הם רשומים קטנים, בינוניים, גדולים או גדולים במיוחד. הדרך הטובה ביותר לבדוק את גודל המסגרת היא ללכת לחנות האופניים ההר לרכוב על אופניים. אתה צריך לפחות 2 ס”מ של סיקול מן המפשעה שלך אל הצינור העליון, ואתה צריך בקלות להיות מסוגל להגיע לקרקע עם שתי הרגליים להגיע בקלות את הכידון.