איך לטפל בעור רק שעווה

שעווה כשיטה להסרת שיער יכולה להשאיר את העור רך וחלק, אבל זה גם יכול להשאיר אותו אדום נוטה לגירוי. כדי להפחית את הנפיחות, האדמומיות והגירוי מיד לאחר שעווה, להיות זהירים יותר לא לשים שום דבר על העור שלך שיכול להחריף גירוי. ללבוש את הסוג הנכון של בגדים, באמצעות קרם שאושרו ניקוי, ויישום מדחס קר יכול לעזור לך להרגיש טוב יותר בשעות הראשונות לאחר פגישה שעווה שלך.

שאל את טכנאי הסלון איזה סוג של קרם היא ממליצה מיד לאחר שעווה. רוב הסלונים להשתמש קרם מיד לאחר הפגישה שיכולים לעזור להרגיע ולהרגיע את העור. קרם הרישום אלוורה או אזוביון כאחד המרכיבים העיקריים יכולים לעזור להרגיע כל כאב או צריבה, וזה יכול גם להרגיע את האדמומיות.

הימנע ניקוי השטח עם סבונים קשים או קרמים exfoliating עבור 24 השעות הראשונות מיד לאחר מינוח שעווה שלך, ממליץ קבל שעווה, סלון בוונציה, קליפורניה. אלה יכולים לגרות את העור ואף עלול לגרום לך כאב. כדי לנקות, פשוט לקחת מקלחת מגניב שיעזור להרגיע את העור שלך בלי לגרות אותו. פילינג העור שלך עם מקרצף יכול לגרום לעור רק שעווה שלך להיות אדום ואפילו לדמם.

להחיל דחיסה קרה לאזור שהיה שעווה אם זה מרגיש חם או כואב. פשוט לקפל מטלית ולהחזיק אותה תחת המים הקרים ביותר האפשרי מן הברז שלך. לסחוט את הלחות עודף, ולחץ אותו על העור רק שעווה להקלה מיידית והפחתת נפיחות.

הימנע לגעת באזור ככל שתוכל. אמנם ייתכן שתרצה להראות את העור החלק החדש שלך או לשמור על נגיעה בו כדי לחוות כמה זה מרגיש שונה, ייתכן שאתה מעביר את החיידקים מידיים הידיים של אנשים אחרים על העור הפגיע כי הוא כבר נוטה לזיהום. המתן 24 שעות לפני שאתה נוגע או להפעיל את הידיים על העור שלך, ולוודא כי הידיים שלך נקי.

ללבוש בגדים תחתונים או בגדים מסביב לאזור שאתה שעווה. בגדים צמודים מגביל את האזור ואת מלכודת הזיעה מתחת. שפשוף הבגדים ההדוקים עלול לגרות את העור הרגיש, והזיעה מספקת את הקרקע האידיאלית לגידולים.