איך לחתוך סוכר מזוקק & חיטה מזוקק

כאשר אתם אוכלים מזונות מעובדים מזוקקים של סוכר וחיטה, רמות הסוכר בדם גדלות בחדות ואז יורדים במהירות, וכתוצאה מכך תחושות של רעב שיכולות להוביל לאכילת יתר. עם הזמן, אלה עולה מתמיד בדם ואינסולין יכול להוביל לבעיות חמורות יותר כמו סיכון מוגבר לעלייה במשקל בריא, סוכרת ומחלות לב. על ידי ביצוע כמה שינויים באורח החיים בריא – ומחויבים להישאר עם אותם – אתה יכול לחסל מזונות מעודנים מן התזונה שלך ולעזור להבטיח את בריאותך המתמשכת.

לנקות את המזווה שלך לנקות את המקרר. לזרוק את הסוכר מגורען ואת כל המזונות המכילים סוכר מזוקקים קמח חיטה. להיפטר מזון מעובד כמו עוגיות, קרקרים, דגנים מתוקים, לחם לבן, מאפים ארוזים ומשקאות מתוקים.

החלף למוצרי מזון מלאים. למרות תהליך הזיקוק יוצר קמח חיטה שהופך לחמים ומאפים קל אוורירי, הוא גוזל את הדגן של חומרי הזנה יקרי ערך. תהליך כרסום רצועות מעל מחצית של ויטמיני B וכ 90 אחוזים של ויטמין E. כמעט כל הסיבים, אשר מסייע לשמור על רמות הסוכר בדם יציב במהלך העיכול, הוא גם בוטל במהלך תהליך כרסום.

בדוק את המילה “שלם” בעת רכישת מזונות מלאים תבואה. קרא את רשימת החומרים על תוויות מזון בעת ​​קניות. מוצרים מלאים של גרגר רשימת דגנים כמו הפריט הראשון ישתמשו במילה “שלם” לפני הדגן. המרכיב הראשון, למשל, מופיע כקמח חיטה מלאה.

חפש סוכרים מוסתרים בעת קניות. “תזונתיים עובדות” פאנל על מזון ארוז כולל לא רק באופן טבעי סוכר, אשר אינו הוסיף סוכר, אלא גם רשימות נוספות סוכרים הוסיף. מאז מציאת סוכרים מוסתרים יכול להיות מסובך, להסתכל על רשימת החומרים ותווית מזון עבור פריטים כגון סירופ תירס, דבש, סירופ תירס גבוהה פרוקטוז, מרוכז מיץ פירות, פרוקטוז, סירופ מייפל, סוכרוז, סוכר חום, דקסטרוז או מלטוז.

אכלו יותר פירות טריים במקום פינוקים מעובדים ומעודנים כמו ממתקים, עוגיות ודונאטס. מזונות מעובדים ומעובדים כמעט חסרי תועלת בריאותית. פירות טריים, לעומת זאת, לספק את הרצון שלך משהו מתוק תוך מתן הגוף שלך עם סיבים תזונתיים חיוניים כמו ויטמינים A ו- C, ומינרלים כמו ברזל ואשלגן.

החלף סודה מתוקים ומיצי פירות עם מים. על פי בית הספר לבריאות הציבור של הרווארד, העלייה בצריכה של משקאות ממותקים הייתה תורם חשוב למגפת ההשמנה בארצות הברית. סודה 20 אונקיה בדרך כלל מכיל 15 עד 18 כפיות סוכר עד 240 קלוריות. מים, עם זאת, אינו מכיל סוכר או קלוריות חיונית לבריאות טובה והישרדות.