איך להכין לוח זמנים לארוחות יומיות

כאשר אתם אוכלים משפיע ישירות על רמות האנרגיה שלך ואת המשקל כמו הרבה ממה שאתם אוכלים. בעוד מזון מזין חיוני אורח חיים בריא, העיתוי של הארוחות שלך גם משחק תפקיד בבריאות שלך. אם אתם עוסקים תרגיל קבוע, התזמון הארוחה שלך צריך לתמוך בלוח הזמנים האימון שלך. לוח זמנים קבוע לאכילה גם עוזר לך להיכנס לשגרה תזונתיים בריאים כדי לשמור על עצמך על המסלול.

בדוק את לוח הזמנים היומי הרגיל שלך, כולל הזמן שאתה מתעורר, ללכת למיטה, לצאת לעבודה, יש הפסקת צהריים מתוכננת מופעים קבועים אחרים ביום. עיפרון משימות אלה לתוך לוח הזמנים כי נשבר את היום על ידי שעה או חצי שעה כהפניה.

להחליט אם אתה מעדיף לאכול את הרגיל שלוש ארוחות ביום או לשבור את צריכת הקלוריות שלך לתוך חמש או שש ארוחות קטנות יותר. על פי המועצה האמריקאית על פעילות גופנית, אפשרות אחת פועלת בהתאם להעדפה האישית שלך ואיך אתה יכול לשמור על צריכת המזון שלך תחת שליטה.

תזמן ארוחות לפחות שעה לפני אימון כדי לתת זמן לגוף לעכל את מה שאתם אוכלים. תסתכל על לוח הזמנים הרגיל האימון שלך כדי לקבוע אם כל הארוחות היומיות שלך ליפול ליד זמן זה. להזיז את הארוחה בחזרה שעה לפני הזמן או לדחוף אותו בחזרה לאחר האימון שלך.

תזמן ארוחת בוקר בכל בוקר כדי לתת לעצמך אנרגיה ולשמור רעב משם במהלך הבוקר. השתמש זמן השכמה טיפוסי שלך כמדריך תזמון ארוחת הבוקר שלך. הימנע לחכות זמן רב מדי לאחר שאתה מתעורר לאכול כדי להימנע מלהיות רעב מדי. מערכת בקרת המשקל מדווחת כי קיים קשר ישיר בין דילוג על ארוחת הבוקר והשמנת יתר, שכן אלו שמדלגים על ארוחת הבוקר נוטים לזלול.

מלאו את הארוחות האחרות, בהתאם למספר הארוחות שאתם אוכלים ביום. עבור הארוחה הרגילה של שלוש הארוחות, כתוב בארוחת הצהריים והערב. ארוחת צהריים היא לעתים קרובות מוכתב על ידי לוח הזמנים שלך לעבודה. נסו לשמור על המרווח בין הארוחות באופן יחסי כדי להימנע מלהיות רעב מדי.

הוסף חטיפים בריאים על לוח הזמנים לאכול לפי הצורך לשמור על הרעב שלך במפרץ.