איך להיפטר פצעים הלשון נגרמת על ידי אכילת הדרים יותר מדי

תכולת החומציות הגבוהה של פירות הדר כגון לימונים, לימונים ואשכוליות עלולה לגרום לכיבים הנקראים פצעים קנקניים על הלשון, בבסיס החניכיים, או בתוך הלחיים והשפתיים. פצעים אלה הם לעתים קרובות כואב עלול לגרום לאכילה קשה, אבל החדשות הטובות הן שאתה לא צריך לוותר על פירות הדר. אם אתם נוטים לקבל פצעים קנקר, יש דרכים לעזור לרפא אותם ולמנוע מהם להתפתח.

קח B-12

ב “בית המרקחת של אנשים מהירה מהירה Handy הסעד,” ג ‘ו טרי גריידון ממליצים להשלים עם ויטמין B-12 כדי לעזור פצעים הקנקן לרפא מהר יותר. ויטמין B-12 יש השפעה תרפויטית על פצעים קנקן, על פי גראדונים. מחקר שפורסם בגיליון פברואר 2009 של “Journal of American Board of Family Medicine” נראה כי לאשר טענה זו. במחקר, נטילת B-12 הפחיתה את משך הפצעים של פצעים באנשים עם התפרצויות חוזרות ונשנות.

נסה אפייה סודה

כאשר אתם אוכלים יותר מדי הדר, החומציות משליכה את איזון ה- pH של הפה שלכם, על פי “בית המרקחת העממי מהיר ומהיר הסעד הביתה”. תרופה טובה הביתה כדי לעזור להיפטר פצעים קנקר היא להוסיף כפית של סודיום ביקרבונט, הידוע יותר כמו סודה לשתיה, כדי כוס מים 8 גרם ולשתות אותו. זה עוזר לרפא את פצעים קנקר ידי נטרול החומציות והגברת רמת ה- pH בפה.

לחסל irritits

כל דבר מגרה את הקרומים של הפה שלך עלול לגרום פצעים קנקר גרוע ולהגדיל את זמן הריפוי. מסיבה זו, חשוב כי אתה באופן זמני לחסל חומרים שעלולים להחמיר את הלשון ואת הפה. על פי “בית המרקחת של אנשים מהירה ו נוח הביתה הסעד,” אתה צריך להתרחק אלכוהול, שכן הוא מגרה גדול ועלול להחריף את פצעים הקנקן שלך. לחסל מזונות חומציים, כגון חמוצים, כרוב כבוש וכמובן פירות הדר, עד פצעים canker שלך נרפא.

מניעת Canker sores

הוספת קמצוץ של מלח פרי הדר שלך לפני אכילת זה עוזר למאגר החומציות, על פי “בית המרקחת של אנשים מהירה ו Handy הסעד הביתה.” זה אפקט חציצה מפחיתה את הסיכון לפתח פצעים קנקן מאכילת הדר מדי. שיטה מונעת נוספת היא לקבל כמות קטנה של חומץ תפוחים לאחר אכילת פירות הדר. כמו עם סודה לשתיה, חומץ תפוחים לנטרל חומצה יש את היכולת להגביר את ה- pH, אשר מסייע להפחית את הפיתוח של פצעים קנקן.