איך להיפטר פנקס שומן

פנקס השומן הוא שם נוסף עבור השומן על אזור הבטן התחתונה. Infomercials להציף את דרכי הנשימה בטלוויזיה עם מכשירי אמון בטן המבטיחים להמיס את השומן ABS שלך דקות, במיוחד על אלה קשה להגיע לאזורים. אם זה נשמע טוב מכדי להיות אמיתי, זה כנראה. אתה לא יכול למקד שטח אחד של הגוף שלך עבור אובדן שומן, אתה צריך לאבד שומן בכל רחבי. לנקות את הרגלי האכילה שלך ולבצע אימונים שנועדו להגדיל את אובדן שומן לראות את כרית שומן להיעלם.

להעריך את הרגלי האכילה שלך. פוקוס הדיאטה שלך סביב מזונות נקיים או לא מעובדים. לאכול ירקות, דגנים מלאים, אורז חום, שיבולת שועל, דגנים עתירי סיבים, פירות, בשר רזה, ביצים, דגים ומוצרי חלב דל שומן, כגון גבינת קוטג ‘או יוגורט יווני. הימנע מזון מעובד כמו בשרים מעדנייה, צ’יפס תפוחי אדמה, ארוחות קפוא אורז מתובל מראש ופסטה המעודדים עלייה במשקל.

לאכול לעיתים קרובות כדי להגדיל את חילוף החומרים שלך. לצרוך 5-6 ארוחות קטנות ביום או לאכול כל שלוש שעות. עיכול מזון שלך שורף קלוריות אז אתה לשרוף יותר קלוריות גם כאשר במנוחה. דילוג על ארוחות, במיוחד ארוחת בוקר, יאט את קצב חילוף החומרים ויגרום לגוף לשמר אנרגיה ולשמור על שומן, על פי מגזין Natural Health.

הגבל את צריכת החלב שלך. עבור סויה, אורז או חלב שקדים במקום חלב פרה. הסוכרים בחלב פרה קשה לגוף לעכל, מה שגורם לנפיחות, אומר הניו יורק טיימס.

עבודה שרירי הבטן שלך שלושה ימים בשבוע. האם תרגילים כמו תולה הרגל מעלה – להחזיק את סרגל למעלה עם הרגליים תלויות לסחוט את שרירי הבטן שלך להרים את הרגליים, לחזור על שלוש קבוצות של 20 חזרות. ביצוע מחזיקה קרש – להחזיק את עצמך במצב דחיפה כלפי מעלה על המרפקים למשך 30 שניות, לחזור על שלוש קבוצות.

לעסוק במעגל הגוף הכולל אימון שלושה ימים בשבוע כדי לבנות שריר ושמן הפיצוץ באותו זמן. רכבת תרגיל משוקלל אחד לכל קבוצת שרירים כמו לחץ החזה, lunges, squats ו triceps מטבלים. בצע 30 שניות של cardio, כמו שקעי קפיצה, לאחר כל התרגיל. סובב את המעגל במשך 30 דקות.