איך לבשל רצועה ny מכרז

את סטייק רצועת ניו יורק רך באופן טבעי הופך להיות עוד יותר עסיסי כאשר מבושל במהירות על חום יבש. בישול על חום גבוה מייצר קרום נחמד תוך שמירה על המכרז הפנימי. צרוב בחוץ עוזר לשמור על לחות וטעם פנימה השתמש מדחום בשר כדי למנוע overcooking, בישול עד 145 מעלות פרנהייט בינוני בינוני, 160 F עבור בינוני ו 170 F עבור היטב. אפשר את הסטייק לנוח לפחות 3 דקות לפני ההגשה. מנוחה מאפשרת את הבשר להירגע מיץ reabsorb, הבטחת סטייק עדין יותר עסיסיים. כאשר קונים את רצועת ניו יורק, לחפש סטייק עם שמנת נדיבה של שומן, סימן של טעם ורכות.

הכינו את הסטייקים

מוציאים את הסטייקים מהמקרר כ 45 דקות לפני הבישול ומאפשרים להם להגיע לטמפרטורת החדר.

צְלִיָה

להשרות את הסטייק עם טעם במרינדה או לשפשף. מרינדות חומציות לשבור את המרקם שריר, כך להשתמש במרינדה בזהירות במשך זמן קצר בלבד. רוב משפשף לא משפיעים על מרקם בשר.

מחוספס

לשפשף את שני הצדדים של סטייק עם ציפוי של שמן צמחי. לפי שיטת הבישול שתבחרו, השמן משמן את משטח הסטייק ומונע ממנו לדבוק.

מחבת

גריל את הסטייקים על גריל חם על חום ישיר עד שחום בתחתית, כ 4 עד 7 דקות.

השתמש במלקחיים כדי להפוך את הסטייק ולמנוע פירסינג הבשר. סובבים את הבשר רק פעם אחת, מפתחים קרום על הקרקעית לפני ההפוך הראשון.

מבשלים את סטייק כדי doneness הרצוי או עד טמפרטורה פנימית רושמת סביב 145 F או בינוני נדיר, רמת USDA מומלץ של doneness. הטמפרטורה ממשיכה לעלות על 5 מעלות במהלך הזמן מנוחה, אז לקחת את זה בחשבון כאשר אתה מושך את הסטייק שלך מן הגריל.

לחמם את הברוילר ואת מחבת הצלייה. השתמשו בכפפות בתנור כאשר אתם מטפלים במחבת.

מניחים את הסטייק על המחבת החמה ומניחים אותו ישירות מתחת לדוד, כ 4 ס”מ מתחת למבער.

השתמש במלקחיים כדי להפוך את הבשר כאשר החלק העליון מתחיל חום, לאחר כ 3 עד 5 דקות של צלייה. ממשיכים לבשל עד הבשר נעשה לרמה הרצויה של doneness.

מחממים את התנור ל – 425 F ו מחממים מחבת הוכחה בתנור על אש גבוהה, ואז מפחיתים את החום למדיום. מניחים את הסטייק במחבת באמצעות מלקחיים.

מבשלים את הסטייק במשך 4 עד 5 דקות, עד שהתחתית חומה. סובבים את הסטייק, מטפלים בבשר במלקחיים.

מעבירים את המחבת לתנור שחומם מראש. צולים את הסטייק במשך כ 5 דקות יותר או עד סטייק נעשה העדפה שלך. אפשר את הסטייק לנוח לפחות 3 דקות לפני ההגשה.