איך לבשל מרק עם סיר אורז

שמו של כיריים אורז עשוי לרמוז כי זה נועד לבשל רק דבר אחד, עם זאת, כל תנור אורז הוא מבשל נוזל עד שהוא מגיע לטמפרטורה קבועה, ולאחר מכן לשמור את התוכן חם עד שאתה אומר את זה אחרת. זה בעצם אותו תהליך להכנת מרקים רבים. בגלל הבלימה החום, הם טובים במיוחד לבישול מרקי קיץ כי הם לא לחמם את האזור כמו בישול על תנור.

להבין איך עובד סיר האורז שלך. מודלים פשוטים יש פקדים פשוטים, כפתור אחד. מודלים יוקרתיים ניתנים לתכנות עם הגדרות מרובות. או זה בסדר להכנת מרקים – פשוט יודע איך להשתמש בו לפני שתתחיל בישול.

בדוק את קיבולת של סיר אורז שלך נגד התשואה של המתכון שלך. תנורי אורז רבים קטנים יותר מהנפח הממוצע של מתכון מרק. במידת הצורך, לחתוך את המרכיבים הכמות שלך במחצית.

קח את כל הבשר שאתה רוצה להשתמש בתנור אורז שלך. זמן הבישול של הכבשן עצמו עלול לא להיות ארוך מספיק כדי לבשל את הבשר באופן מלא. אמנם לא חיוני בטיחות מזון, מומלץ לעשות את אותו הדבר עם ירקות פריך כמו פלפלים, גזר סלרי.

מערבבים את כל המרכיבים במיכל אחר לפני שזורמים לתוך סיר האורז. זה ימנע מתיז על הצד של הכיור קטן קערה אורז.

התחל את סיר אורז עם טמפרטורה נמוכה הגדרת טבח – או פשוט “קוק” במודלים פשוטים. זה ישתנה באופן אוטומטי למבשלים חמים כאשר המרק מגיע לטמפרטורה הנכונה.