איך לאבד קילו עם סטפר המדרגות

מכונת התרגיל במדרגות המדרגות מחקה את הפעילות של הליכה או ריצה במדרגות. עם פעילות גופנית סדירה, אתה יכול להפסיד קילוגרמים באמצעות צעד צעד. תלוי כמה זמן יש לך את לוח הזמנים שלך ואת כמה קשה אתה רוצה לעבוד, אתה יכול להשתמש במדרגות סטפר כחלק מאימון אינטנסיבי או אינטנסיבית cardio אמון. המרכז לבקרת מחלות ומניעתן (CDC) ממליץ גם לעשות אימון כוח פעמיים בשבוע עבור בריאות וירידה במשקל, אבל סטפר המדרגות ניתן להשתמש כדי למלא את שאר התרגיל שלך צריך לעזור לך להשיג את המטרה שלך במשקל.

תפוס את המעקות של צעד המדרגות בזהירות צעד שתי רגליים על פלטפורמות. שמור את אחיזתך על המעקה ביד אחת והשתמש באחרת כדי להפעיל את ההתקן. בחר “Quickstart” או “ידני”, כך שתוכל לשמור על השליטה על מהירות ההתנגדות. התחל לדרוך בקצב איטי ולשמור על הרגליים שטוח על המכונה בכל עת. לעמוד ישר לתנוחה טובה.

האם 10 דקות על המדרגות שלוש פעמים ביום – או 30 דקות פעם ביום – במשך חמישה ימים בשבוע בעוצמה מתונה. עוצמת מתונה פירושה שאתה מרגיש כי קצב הלב שלך הוא מורם בזמן האימון אבל אתה יכול לדבר עם מישהו. עבודה עד להכפיל את משך הזמן הזה עבור סך של 300 דקות של פעילות מתונה בשבוע כדי לקדם ירידה במשקל.

להגדיל את הקושי של האימונים שלך על ידי הולך מהר יותר לעשות תרגיל נמרץ. אתה יכול לעשות את זה אחרי שאתה כבר פעילות גופנית במשך כמה שבועות ולהרגיש שאתה מוכן לאימונים קשה יותר. תרגיל נמרץ צריך להיעשות רק 75 עד 150 דקות בשבוע לירידה במשקל במקום 300 דקות, אז זה יחסוך לך זמן. אתה לא אמור להיות מסוגל בקלות לנהל שיחה כאשר אתה עובד בעוצמה גבוהה או נמרצת. עם זאת, אם אתה מעדיף להשתמש stepper המדרגות עבור פעילות מתונה, יש את הזמן עבור workouts יותר, והם עדיין לאבד בריא 1 עד 2 ק”ג. שבוע, ואז להיצמד לשגרה המתונה שלך.