איך זה לטובת לי ללבוש נעלי הליכה במקום נעלי טניס על השביל?

איזה סוג של נעליים אתה בוחר ללבוש לטיולים הוא במידה רבה עניין של בחירה אישית. אין כללים מחמירים עבור איזה סוג של נעליים הם הטובים ביותר, אם כי שונים נעלי הליכה או נעלי שובל נעשים עבור שטחים שונים וזה חשוב לבחור בתבונה, במיוחד אם אתה הכותרת עבור טיול backcountry מאתגר. עם זאת, נעלי טניס או נעלי ספורט יכול לעבוד בסדר גמור אם אתה הולך על טיול יום קל, בעיקר שטוח.

אחד הגורמים החשובים ביותר כאשר מחליטים על נעלי הנעלה הוא כמות הדריכה הצורך. הדריכה מאפשרת לנעל שלך לאחוז משטחים לא אחידים ולמנוע החלקה על מדרונות במדרון. רוב נעלי ההתעמלות או נעלי הטניס יש אור לדרוך כי לא יהיה מתאים סלעים, שטח אחיד או גבעות. אם אתם מתכננים ללכת שביל שטוח עם רק במעלה הגבעה במעלה ההר ובצניחה, נעלי טניס יספיקו. יותר מזה, ואתה צריך לשקול אתחול הליכה או נעל שובל, מציע REI.

נעלי הליכה מציעים תמיכה ונוקשות. אם אתה נושא תרמיל בזמן טיולים רגליים backcountry, אתה רוצה אתחול אמיתי אתחול עם כיסוי הקרסול יותר midsoles stiffer. אם הקרסוליים שלך נקע בקלות, כיסוי הקרסול גבוה יותר הוא חייב. אם אתה עושה את הטיולים יום עם מעט או ללא משקל נוסף מן החפיסה, הנעל קל הנעל הוא רעיון טוב. הם מציעים תמיכה לעלות מעט גבוה יותר על הקרסול מאשר נעלי ספורט רגילים, אבל יש midsoles stiffer להתמודד עם השטח אחיד. יש נעלי הליכה – לפעמים נקרא רצים שביל – זה מרגיש כמעט כמו נעלי ספורט כי הם אור אבל מציעים תמיכה יותר לדרוך.

חשיפה למים בזמן הטיול היא שיקול נוסף. כמה נעלי הליכה ונעליים יש בטנה עמיד במים המאפשר לך ללכת דרך בוץ או זרמים בלי לקבל soaker. נעליים חיצוניות אחרות עשויות חומר רשת המאפשר זרימת מים דרך הנעל אבל נועדו להתייבש במהירות. נעלי טניס יישארו רטובים וכבדים בתנאים דומים.

אם אתה מטייל נדיר כי הוא לא מתכוון ללכת על כל העליות, קשה, אז אתה יכול להישאר עם נעלי הטניס שלך. אבל אם אתה מטייל עם כל סדירות, שקול להשקיע נעלי הליכה, כך שאתה יכול להיות מוכן לתנאי השביל המשתנה, כולל גבעות, משטחים לא אחידים וסלעים. רוב חנויות ספורטיבי טוב יש מבחר רחב של נעלי הליכה ונעליים, אז לנסות על חבורה וללכת לטיולים ארוכים ברחבי החנות.

לִדרוֹך

תמיכה ונוקשות

זרמים ובוץ

דברים לשקול